Leto je ideálne obdobie na experimentovanie, nielen v móde, ale aj vo vizáži. Trochu uvoľnenosti a dobrodružnosti si zaslúžia aj vaše nechty, ktoré si doslova pýtajú letnú tematiku a veselé farby.

 

Abstraktné umenie

Ako efektne dokáže vyzerať umenie v takejto malej veľkosti? Kombinácie rôznorodých tvarov a veselých farieb sú dokonalým letným spestrením vašej vizáže.

letná manikúra inšpirácia@heartzeena

 

 

Neon French

Francúzska manikúra hlási veľký návrat, no na scénu sa dostala aj jej modernejšia podoba využívajúca rôzne farby. V lete pokojne stavte na neónové.

thehangedit2@thehangedit

 

 

Kvetinové

Dievčenské, romantické a dokonalo letné! Také sú nechty zdobené letnými kvetinami. Pokojne choďte do minimalistických variácií, alebo do odvážnych retro.

betina goldstein@betina_goldstein

 

 

Pastelová dúha

Dajte dokopy všetky svoje obľúbené pastelové farby a vytvorte dokonalú manikúrovú dúhu. Vďaka ich jemnosti bude pôsobiť nežne, no pritom unikátne.

emmanuellek @emmanuellek_

 

 

Ovocné

Viete si predstaviť leto bez šťavnatého melónu, ananásu, pomarančov či dokonca exotickej papáje? Preneste ovocnú tematiku na nechty! Bude to mať šťavu.

betina goldstein2@betina_goldstein

 

 

Bodkované

Bodky sú takisto letnou klasikou a staviť na ňu môžete aj pri manikúre. Ak chcete unikátny výsledok, pomiešajte rôzne farby a veľkosti.

thehangedit@thehangedit 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 05.aug 2020

TOP 10 LETNÉ MAKE-UPY

Nezaťažujte svoju pleť zbytočne. Počas horúcich dní jej doprajte ľahšie textúry i čo sa týka make-upov. Práve na leto sú...


Trendy krasa | 05.aug 2020

Neutrálna manikúra hitom tohto leta

Uprednostňujete vo svojej letnej manikúre výrazné farby či dokonca žiarivé neónové tóny? Alebo na to idete minimalisticky a nenápadne? Práve neutrálna...


Alfa Omega opaľovania

Darmo budete mať pokožku ako rodená Brazílčanka, ak sa budete vystavovať nadmernému slneniu, koledujete si o poriadny problém. Zdravotný aj...


SVETLO pre vašu pleť

Odpoveďou na každý problém pokožky je pravidelná starostlivosť. Nejde však iba o kozmetické produkty, ktoré používate ale aj o to...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...