Leto je ideálne obdobie na experimentovanie, nielen v móde, ale aj vo vizáži. Trochu uvoľnenosti a dobrodružnosti si zaslúžia aj vaše nechty, ktoré si doslova pýtajú letnú tematiku a veselé farby.

 

Abstraktné umenie

Ako efektne dokáže vyzerať umenie v takejto malej veľkosti? Kombinácie rôznorodých tvarov a veselých farieb sú dokonalým letným spestrením vašej vizáže.

letná manikúra inšpirácia@heartzeena

 

 

Neon French

Francúzska manikúra hlási veľký návrat, no na scénu sa dostala aj jej modernejšia podoba využívajúca rôzne farby. V lete pokojne stavte na neónové.

thehangedit2@thehangedit

 

 

Kvetinové

Dievčenské, romantické a dokonalo letné! Také sú nechty zdobené letnými kvetinami. Pokojne choďte do minimalistických variácií, alebo do odvážnych retro.

betina goldstein@betina_goldstein

 

 

Pastelová dúha

Dajte dokopy všetky svoje obľúbené pastelové farby a vytvorte dokonalú manikúrovú dúhu. Vďaka ich jemnosti bude pôsobiť nežne, no pritom unikátne.

emmanuellek @emmanuellek_

 

 

Ovocné

Viete si predstaviť leto bez šťavnatého melónu, ananásu, pomarančov či dokonca exotickej papáje? Preneste ovocnú tematiku na nechty! Bude to mať šťavu.

betina goldstein2@betina_goldstein

 

 

Bodkované

Bodky sú takisto letnou klasikou a staviť na ňu môžete aj pri manikúre. Ak chcete unikátny výsledok, pomiešajte rôzne farby a veľkosti.

thehangedit@thehangedit 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 23.nov 2020

Domáca manikúra: Vytvarujte si dokonalé ...

Krátke či dlhé, hranaté alebo oválne? Nezáleží na tom, aký tvar a dĺžku nechtov preferujete, poradíme vám, ako si ich spraviť...


Aké sú výhody sonickej kefky?

V modernom svete máme na výber množstvo zaujímavých technologických pomôcok, ktorých úlohou je zlepšiť kvalitu nášho života alebo nám uľahčiť každodenné...


Vlasy | 21.nov 2020

5 účesov inšpirovaných Francúzkami

Základom typického francúzskeho štýlu sú vždy dôkladne upravené vlasy. Môže sa síce zdať, že Francúzky si na vlasy nepotrpia, no...


Hľadáte ten správny darček pre ženu, muž...

Urobiť radosť svojej partnerke, manželke či mame na Vianoce okrem tradičných darčekov, akými sú kozmetické produkty, kniha či oblečenie, môžeme...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...