Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Zdravie / 14. máj 2024 / PR

Spring detox guide

Nestihli ste jarný detox organizmu a radi by ste si dopriali očistu tela pred blížiacim sa letom? Teraz je ten ideálny čas!

Spring detox guide

Očista tela patrí k dôležitým aspektom zdravého životného štýlu. Pomáha zbaviť organizmus od škodlivých látok a je skvelým štartom pre nové začiatky v spojení so zdravou stravou, cvičením či pozitívnym nastavením mysle. Detox sa odporúča praktizovať v jarnom období alebo tesne pred letom, kedy nás prirodzene pripraví na konzumáciu ľahších jedál a má pozitívne účinky na naše telo aj pleť. 

Zelené potraviny, hydratácia tela, starostlivosť o pleť či dry brushing sú vernými pomocníkmi na ceste očisty tela. Zabúdať by ste však nemali ani na výživové doplnky stravy, ktoré sme pre vás otestovali aj v redakcii magazínu Top Fashion. Tieto z nich pomôžu detoxikovať váš organizmus a cítiť sa jednoducho dobre.

Antioxidačný elixír

Vychutnajte si pred spaním horúcu šálku krásy. Antioxidačný elixír od Welleco upokojuje organizmus a uľahčuje zaspávanie, zatiaľ čo v priebehu noci stimuluje tvorbu kolagénu a regeneruje pleť zvnútra. Ľahko rozpustný nápoj s príchuťou raw kakaa je účinnou zmesou horčíka, prírodného vitamínu C z tropickej aceroly a niacínu. Túto novinku pre pokojný spánok a žiarivú pleť nájdete v beauty concept store Ingredients.

WELLECO THE SUPER ELIXIR
WELLECO THE SUPER ELIXIR

Skin Protection

Tento doplnok stravy naformulovala Dr. Barbara Sturm s použitím adaptogénov, ktoré pokožku ochránia pred negatívnym vplyvom moderného životného štýlu. Skin Protection obsahuje antioxidanty na čele s rastlinou portulakou, ktorá neutralizuje voľné radikály, predchádza poškodeniu pleti a narušeniu kožnej bariéry. Sibírsky ženšen zvyšuje odolnosť pleti voči stresu a má upokojujúci účinok. Skin Protection obsahuje aj vitamíny D, E, B12 a mangán, ktoré posilňujú imunitný systém pleti.

SKIN PROTECTION [ANTI-POLLUTION FOOD]
SKIN PROTECTION [ANTI-POLLUTION FOOD]

Elixir Mint

Vyživte svoju pokožku zvnútra pomocou tekutého výživového doplnku na báze bylinných výluhov organických olejov, esenciálnych olejov a morskej soli. Elixir Mint je základným produktom rady MALINNA° a vďaka jedinečnej formule spracovania olejov uvoľňuje ich antioxidačný potenciál, ktorý priamo vplýva na udržiavanie dobrej kvality buniek. Jeho zloženie a spracovanie posilňuje prirodzený mikrobióm, prispieva k zvýšeniu vitality a detoxikuje.

ELIXIR MINT
ELIXIR MINT

Čisté telo

Detoxikácia, prečistenie tela a podpora vylučovania pomocou bylinného čaju Čisté telo. Táto originálna Ecce Vita® zmes sa teší veľkej obľube a má príjemne vyladenú chuť, aj keď obsahuje horké byliny. Nájdete v nej šesť bylín vrátane lopúcha, zemedymu lekárskeho, púpavy, brezy a ďalších. Táto prírodná vegánska zmes je ako stvorená na dôkladné prečistenie organizmu a vhodná na popíjanie v jarných mesiacoch.

BYLINNÝ ČAJ ČISTÉ TELO
BYLINNÝ ČAJ ČISTÉ TELO

Beauty Collagen

Beauty Collagen od Oslo Skin Lab je kolagénový prášok, ktorý sa prirodzene stane vaším denným rituálom. Klinický výskum s kolagénovými peptidmi obsiahnutými v The Solution™ preukázal jasné zlepšenie pružnosti pokožky a celého tela. Každé vrecúško obsahuje 2,5 g čistého kolagénu, čo je optimálna denná dávka na dosiahnutie najlepších účinkov pre krajší vzhľad a celkové zdravie.

THE SOLUTION™ BEAUTY COLLAGEN
THE SOLUTION™ BEAUTY COLLAGEN

Detoxikačný prípravok

Privítajte jar vo forme s ByFEMME. Detoxikačný prípravok Esthe Pro Labo Liv-Blocker, vyvinutý špičkovými japonskými odborníkmi, ponúka kombináciu prírodných extraktov zameraných na podporu funkcie pečene a celkového zdravia tela. Unikátna formula kurkumy a esenciálnych živín pomáha odstrániť toxíny, optimalizovať tráviaci systém a zlepšiť imunitu. Dôležitá súčasť „inner care“ pre všetkých tých, ktorí sa cítia unavení a potrebujú vzpruhu.

ESTHE PRO LABO LIV-BLOCKER
ESTHE PRO LABO LIV-BLOCKER
    413

    Súvisiace články

    No related pages found.