Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 15. november 2021 / PR

Spravte si krajší deň s jesenným self-care rituálom

Kozmetika, ktorú používate, vie často udať tón vášho dňa a formovať vašu náladu. Jej vôňa, dizajn a prospešné vlastnosti vám pomôžu dobiť si energiu a zásobu endorfínov.

Spravte si krajší deň s jesenným self-care rituálom

Značka Authentic Beauty Concept to vie. Je preto nielen záchranou pre vlasy, ale aj zážitkom zo starostlivosti o seba. Svoje línie rozširuje o multifunkčné produkty, ktoré viete využiť na hneď niekoľko spôsobov. Prinášame vám návod na to, ako si s týmito novinkami váš jesenný self-care rituál užiť naplno!

Hydratačná želé maska

Začnite s hydratáciou pre vlasovú pokožku namáhanú chladnejším jesenným počasím. Nová Authentic Beauty Concept Hydrating Jelly Mask prichádza v netradičnej želé textúre, ktorá je ľahká a nezaťažujúca, vďaka čomu nezanechá mastný alebo lepkavý film. Je častou chybou túto časť našej pokožky opomínať, napriek tomu, že jej zdravie sa odráža na kvalite a vzhľade samotných vlasov a práve v nej často pramenia ďalšie problémy. Zloženie so Spirulinou a Aloe Vera je však upokojujúce a zároveň chráni pred pôsobením vonkajších vplyvov, takže stačí 10-minútový zábal aplikovaný pri korienkoch a dosiahnete skutočný rozdiel. S pomocou masky si môžete dopriať aj stimulujúcu krúživú masáž, ktorá podporuje mikrocirkuláciu.

Povzbudzujúca voda 

Po starostlivosti o vlasovú pokožku pokračujte oživením a energizáciou. Auhtentic Beauty Koncept Povzbudzujúca voda prichádza vo forme ľahkého hydratačného spreja, ktorý môžete naniesť na suché aj vlhké vlasy. Vás prebudí svojou vôňou a vaše vlasy prospešnými ingredienciami. Dodáte im tak textúru a pružnosť vďaka obsahu Rambutanu. Môžete ju použiť aj na pleť, kde pôsobí ako instantný glow vo fľaške. A ten veru v pochmúrnych mesiacoch potrebujeme všetci.

Ľahký krém na ruky & vlasy

Často vyskytujúci sa fenómen po zmene počasia je aj vysušená pokožka rúk. Samozrejme, na tento problém chcete produkt, ktorý vám všetko nezamastí a nezanechá film. Siahnite po Authentic Beauty Concept Ľahkom kréme na ruky & vlasy, ktorý sa okamžite vstrebáva a obsahuje hydratačný Bakuchiol. Zvláčňujúce účinky si užijú aj vaše vlasy, čiže ide opäť multifunkčný produkt – jeden z výnimočne udržateľných trendov. Zamilujete si navyše aj jeho príjemnú vôňu.

Toaletná voda

Na záver si doprajte osvieženie s vôňou čistoty, predtým, ako vykročíte do jesenných ulíc mesta. Povzbudzujúca vôňa vám dodá entuziazmus a prebije novembrovú melanchóliu. Toaletná voda Authentic Beauty Concept je svieža a elegantná, s tónmi čerstvého ľanu, bielych kvetov a pudrových fialiek. Podčiarkuje prirodzenosť a jedinečnosť, ktorá má nekonečno podôb. Len pár kvapiek dokáže premeniť váš pohľad na celý deň pred vami.

Viac o Authentic Beauty Concept

Značka je založená na princípe skutočnej krásy, ktorá pochádza z ohľaduplnosti a čistých receptúr. Spoločnosť je zaviazaná fungovať čo najudržateľnejším spôsobom, využíva recyklované materiály, znovu používa minuté obaly a vyhýba sa toxickým zložkám. Všetko toto robí z používania produktov naozajstný zážitok. Minimalistický dizajn, účinné zloženia a ekologická filozofia – taká je autentická krása.

1263

Súvisiace články