Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 3. január 2023

Čo na popraskané pery?

Prinášame vám výber tých najlepších pomocníkov v boji proti popraskaným perám. Vďaka týmto produktom ich krásne hydratujete a zvláčnite.

Čo na popraskané pery?

Zima a chlad si v tomto období pýta svoju daň. Najčastejšie si to odnáša naša pleť a pery. Tie bývajú suché, popraskané a dehydrované. Ako im navrátiť stratenú hydratáciu a docieliť zdravý a šťavnatý vzhľad? Nechajte sa inšpirovať naším TOP výberom, kde nájdete tie najlepšie produkty do každej kabelky.

Najlepšia maska na pery

Maska na pery Laneige dosiahla kultový status vďaka svojej hustej textúre a sladkej bobuľovej vôni. Zabalí vaše pery do hĺbkovo zvlhčujúceho filmu a zdanlivo ich cez noc hydratuje. Obsahuje vitamín C a ďalšie antioxidanty spolu s kyselinou hyalurónovou dodávajú hydratovaný a plný vzhľad. Aj keď sa má používať ako reparačná nočná liečba, mnohí ľudia ignorujú pokyny a nosia ju počas celého dňa. Môžete ju teda používať ako balzam aj ako lesk na pery.

Naj vegánsky balzam na pery

Niektoré balzamy na pery obsahujú včelí vosk, čo nemusí byť voľba pre niekoho, kto nepoužíva živočíšne produkty. Tento vegánsky balzam na pery od Summer Fridays robí zázraky, pokiaľ ide o hydratáciu, výživu a opravu popraskaných pier. Stal sa populárnym vďaka svojim hydratačným vlastnostiam a lahodnej vanilkovej vôni. Zloženie obsahuje bambucké a murumuru maslo na hydratáciu spolu s prírodnými vegánskymi voskami, ktoré mu dodávajú podpis podobný lesku na pery.

Summer Fridays Lip Butter Balm
Summer Fridays Lip Butter Balm

Exfoliátor na pery

Ak hľadáte dva v jednom, odporúčame vám tento exfoliačný balzam na pery od značky Dior. Je to výživný balzam, exfoliátor na pery a má nádych ružovej pre prirodzene šťavnatý povrch. Exfoliuje pomocou jemných zrniek cukru, ktoré sa roztopia a zanechávajú za sebou hydratačný balzam. Odporúčame ho najmä počas chladnejších mesiacov, keď pery začínajú byť suché a popraskané.

Dior Addict Lip Glow
Dior Addict Lip Glow

Najvoňavejší balzam na pery

Glossier Balm Dotcom si získal fanúšikov od celebrít až po dospievajúce dievčatá. Jeho husté, ale nie mastné zloženie funguje rovnako dobre na perách, ako aj na jabĺčkach vašich líc. Obsahuje včelí vosk a lanolín, ktorý je „super-hydratačný“. Pôvodný číry odtieň je skvelý, ak hľadáte základy, ale vône sú to, čo balzam skutočne odlišuje. Kokos vanilka alebo mäta? Voľba je len na vás.

Glossier Balm Dotcom
Glossier Balm Dotcom

Najviac vyživujúci balzam

Biokiss od Biologique Recherche je výnimočný regeneračný balzam, ktorý vyživuje suché pery a vyhladzuje popraskanie. Jeho antioxidačné a upokojujúce vlastnosti chránia pery pred poškodením vonkajšími vplyvmi a udržujú ich tak pohodlnejšie a jemnejšie. Odporúčame pre tie z vás, ktoré počas zimy trpíte suchými a poškodenými perami.

Biokiss od Biologique Recherche
Biokiss od Biologique Recherche

Najuniverzálnejší produkt

Ochranný krém Eight Hour Cream od Elizabeth Arden regeneruje a vitalizuje suché miesta po celom tele a chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Vďaka aktívnym látkam kyseline salicylovej a vitamínu E dokáže navrátiť popraskaným perám potrebnú hydratáciu už za 8 hodín. Skvelý pomocník do každej kabelky v zimných mesiacoch.

Eight Hour® Cream Skin Protectant
Eight Hour® Cream Skin Protectant

Najluxusnejšia starostlivosť o pery

Sérum si nemusíte spájať len so starostlivosťou o pleť, ale najnovšie aj o vaše pery. Hodvábne sérum na pery od Sensai sa zameriava na oblasť jemnej pokožky okolo úst, jasne zlepšuje definíciu kontúr, vyhladzuje vrásky a prirodzene pozdvihuje padlé kútiky. Luxusný treatment pier pre tie najnáročnejšie z vás.

SENSAI Total Lip Treatment 
SENSAI Total Lip Treatment 
1983

Súvisiace články