Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 9. november 2021 / PR

Ako doma dosiahnuť vlasy ako od kaderníka?

Pár dní po tom, ako sa vrátite zo salónu, sa na svoje vlasy neviete vynadívať. Vyskúšajte tipy, ako tento efekt predĺžiť.

Ako doma dosiahnuť vlasy ako od kaderníka?

1. Zachovanie farby

Váš „wow“ pocit postupne vybledne najmä preto, že z vlasov vyprchajú žiarivé tóny a sýtosť farby, ktorú si nesiete od kaderníka. Aby ste tomu zabránili, po návšteve koloristu si zaobstarajte rutinu, ktorá je vyvinutá špeciálne pre farbené vlasy. Línia Syoss Color obsahuje ingredienciu inšpirovanú ázijskou prírodou – kvet Tsubaki, ktorý je známy vďaka svojim schopnostiam hydratovať a naprávať poškodenie. K tejto zložke sa pridáva Amino komplex, ktorý vlasom pomáha budovať proteíny, dôležité pre ich odolnosť. V spolupráci s technológiou Color Lock toto zloženie udržuje vašu farbu sviežu a živú až po dobu 12 týždňov. Pigmenty sú uchované vo vlasoch a odtieň tak nestráca hĺbku a plnosť. Syoss Color sa skladá zo šampónu a kondicionéru, ktoré sa vzájomne dopĺňajú.

Raz týždenne celý efekt posilnite maskou Syoss Color Vibrancy Boost s intenzívnejšou, vysoko koncentrovanou receptúrou. Masku v prípade potreby môžete využiť aj na noc, čo posilní jej účinok. Výsledkom je vyšší lesk a živý odtieň farby.

2. Starostlivosť do hĺbky

Chemické zásahy sú pre zdravie vlasov tou najväčšou výzvou. Po ozdravujúcej kúre od kaderníka síce pôsobia posilnené a pružné, je však dôležité im výživu dopriať aj pri domácom ošetrení, aby ich farba či melír neoslabili. Syoss Repair plní práve túto funkciu. Kombinácia šampónu a kondicionéru s posilňujúcim Wakame Algae a technológiou ochranného štítu napráva existujúce poškodenie vlasov, napomáha ich odolnosti, je zdrojom hĺbkovej hydratácie a súčasne ich chráni. Vlasy sú silnejšie, plné života a suché končeky sú vyživené. 

Líniu opäť dopĺňa intenzívnejšia maska Syoss Repair Boost, S.O.S. záchrana, keď pozorujete zvýšenú lámavosť a dehydratáciu. Pravidelné používanie masky dokáže znížiť lámavosť až o 95 % a obnoviť štruktúru vlasu.

Bonusom je aj udržateľná filozofia línií – dostanete ich v obaloch z 98 % recyklovaných materiálov.

1761

Súvisiace články