Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 2. apríl 2023 / PR

Spojenie prírody a modernej vedy

Two cosmetics je európska udržateľná značka kozmetiky, ktorá v sebe spája všetko, čo ženy od svojej kozmetiky očakávajú. To „všetko“ sú však iba dve veci: prírodný pôvod a inovácie vďaka vede.

Spojenie prírody a modernej vedy

Udržateľnosť považuje za natoľko prirodzenú a racionálnu, že ju nepotrebuje zdôrazňovať. Zdôrazňuje však svoj unikátny prístup k balansovaniu medzi autenticky prírodnými zložkami a inováciami, ktoré nám v ich úprave ponúka moderná veda.

F121™

Formula one-two-one F 121 alebo formula one-two-one je vyjadrená filozofia, ktorá prepája všetky produkty Two Cosmetics. F 121 hovorí, že každý produkt od Two je vytvorený podľa schémy: príroda – veda, jedna k jednej. One to one. Jeden dielik vedy a jeden dielik prírody prepojený v jednom celku – v značke Two.

OVERNIGHT GEL MASK
OVERNIGHT GEL MASK

Čomu verí Two Cosmetics

Kozmetické značky sa zväčša profilujú ako čisto prírodné alebo ako vysoko sofistikované až medicínske. Two sa nevybrala jednou z týchto ciest, ale rovno oboma. Hravosť, ktorá naozaj funguje. Krása, ktorá je naozaj zdravá. Jednoduché zloženie, ktoré rieši komplikované problémy.

Príroda a veda

Zdanlivé protiklady namiešané v jednej značke si rozumejú a spoločne vytvárajú dokonalú symbiózu. Kozmetika Two Cosmetics s prírodným zložením a vedeckým backgroundom. Je poháňaná myšlienkou: Naturally Scientific.

PINEAPPLE – brightening serum
PINEAPPLE – brightening serum

TOP 3 PRODUKTY:

  • INTIMATE WASH GEL

Jemný umývací gél na intímnu hygienu sa stal veľmi obľúbeným medzi zákazníčkami Two Cosmetics. Jeho funkčné zloženie z kyseliny mliečnej a komplexu antibakteriálneho striebra zabezpečí rovnováhu mikroflóry intímnych partií. Levanduľová kvetová voda spolu s esenciálnymi olejmi levanduľa a citrón dodajú svieži pocit a na intímne partie pôsobia protizápalovo a antimikrobiálne. Zastúpené sú tu aj jemné tenzidy a hroznový olej, ktoré pokožku nevysušia.

  • PINEAPPLE BRIGHTENING SERUM

Pleťové sérum s dvoma formami vitamínu C a enzýmom bromelaínom, získaným z koreňov ananásu, dodá pleti sviežosť a rozžiari ju. Bromelaín exfoliuje vrchné vrstvy pleti, pričom nenarušuje jej prirodzenú bariéru, je jemný, a práve preto je vhodný aj pre citlivý typ pleti. Vitamín C je silný antioxidant, preto je vhodné sérum používať aj ráno, a po zakončení rutiny naniesť SPF, ktoré vytvorí ochranu pred slnečným žiarením.

  • OVERNIGHT GEL MASK

Nočná pleťová maska je čerešničkou na torte večernej pleťovej rutiny. Nanáša sa v tenkej vrstve ako posledný krok. Unikátne zloženie masky dodá počas noci pleti výnimočnú starostlivosť v podobe vitamínov B3 (niacínamid), B5 (pantenol), C a E. Prebiotiká v maske vyrovnávajú balans kožnej mikroflóry a chránia kožnú bariéru. Pleť je zdravšia, oddýchnutá, rozžiarená a pripravená na nový deň. 

INTIMATE WASH GEL
INTIMATE WASH GEL
PINEAPPLE – brightening serum
PINEAPPLE – brightening serum
OVERNIGHT GEL MASK
OVERNIGHT GEL MASK
    833

    Súvisiace články