Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 11. apríl 2023 / PR

Skutočná krása vychádza zvnútra

A v Bloom Robbins tomuto tvrdeniu nielen veria na 100%, ale okolo neho vystavali celú svoju filozofiu značky. S ich prémiovými výživovými doplnkami dostaneš do svojho tela komplexne namixovaný koktail vitamínov.

Skutočná krása vychádza zvnútra

Že ti naozaj názov Bloom Robbins nič nehovorí? A pamätáš sa na celebritami a miliónmi žien po celom svete, milované vlasové vitamíny Bloom Hair? Ich silné a účinné zloženie zostalo, iba si oblieklo nový obal. A Bloom Robbins sa od februára stará o viac ako iba o tvoje vlasy.

Vítame ťa v krajine chutných výživových doplnkov

Užívanie vitamínov môže byť každé ráno zábava. Bloom Robbins sa špecializuje na gumené vitamíny, ktoré si jednoducho zamiluješ. Nielen, že sú farbené iba prírodnými farbivami, ale ponúkajú široké portfólio, z ktorého si naozaj vyberie každý.

Povedz nám, čo ťa trápi

Po vlasovom bestselleri uviedli ako svoju jedinečnú novinku kolagénové gumíky - Glowy skin COLLAGEN. Zloženie obohatené o výživný hovädzí kolagén je doplnené o bakteriálne kmene Laktobacillus plantarum, ktoré udržiavajú zdravý mikrobióm pokožky. Hydratujú tvoju pleť a dodávajú jej pružnosť. Vitamín C stimuluje prirodzenú tvorbu kolagénu a zloženie obohatené o selén, zinok a biotín pomáha aj nechtom a vlasom.

Glowy skin COLLAGEN
Glowy skin COLLAGEN

Odteraz sa vyspíš iba doružova

S nadupaným zložením sa postarajú aj o tvoj spánok. Do gumíkov Best SLEEP ever namiešali melatonín, medovku lekársku a mučenku pleťovú. Takáto kombinácia sa nielen postará o rýchlejšie zaspávanie, ale aj o upokojenie celého tela a predĺženie spánku. Znižujú vyčerpanie organizmu a postarajú sa o tvoje zrelaxovanie.

Na podobnom princípe, avšak s klinicky testovanou Ashwagandhou KSM-66 je postavený aj produkt STRESS no more. V náročných obdobiach života je pravým vykúpením pre zaťažovanú ľudskú psychiku.

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY PROTI STRESU, VYČERPANIU A PRE LEPŠÍ SPÁNOK
VÝŽIVOVÉ DOPLNKY PROTI STRESU, VYČERPANIU A PRE LEPŠÍ SPÁNOK

Celé zloženie bestsellerov od Bloom Robbins a neustále sa rozširujúce portfólio vitamínových noviniek nájdeš na ich webe.

Dovoľ svojmu telu regenerovať zvnútra, a tak žiariť zdravým naplno.

    3814

    Súvisiace články