Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 22. október 2021

Párty trendy na jeseň

Aj počas jesene máme možnosť zúčastniť sa rôznych osláv či večierkov, no v tomto období je už potrebné vytvárať dômyselné outfity, keďže potrebujeme prepojiť komfort do aktuálneho počasia, ale aj štýlový look. Inšpirujte sa obľúbenými party trendmi, ktoré nám predviedli naše obľúbené módne ikony.

Párty trendy na jeseň

Pierka

Pierka sú klasickým party elementom. Pôsobia veľmi honosne a štýlovo, no pritom si zachovávajú svoju eleganciu. Vyniknú nielen v slávnostných outfitoch, ale aj v ležérnych lookoch, kde môžu plniť rolu zaujímavého detailu. Ak sa však chystáte na párty či oslavu, pokojne ich zvoľte vo veľkom.

@camillecharierre
@camillecharierre

Trblietky

Mnohí z nás sa tešia na sezónu večierkov a osláv práve vďaka bling-bling efektu, ktorý je veľmi slávnostný, žiarivý a zmyselný. Samozrejme je potrebné vedieť s nim pracovať pretože aj v tomto prípade môže byť príliš veľa trblietok a lesku jednoducho too much. Nosiť ich však môžete takmer na akomkoľvek kúsku, od doplnkov až po šaty či overaly.

@leoniehanne
@leoniehanne

Koža

Jeseň je sezónou kože! Aj keď posledné sezóny býva veľmi obľúbená aj v lete, jeseň je predsa len vhodnejším obdobím, kedy ju dokážeme lepšie zúžitkovať. Na párty a oslavy sa koža v podobe nohavíc, sukní či dokonca košelí veľmi hodí pretoýe pôsobí moderne, elegantne a sofistikovane. Skombinujte ju s kontrastnými materiálmi ako satén či kašmír, aby ste vytvorili harmonický look.

@sar.ez
@sar.ez

Veľké náušnice

Po lete nastal čas siahnuť aj po výrazných šperkoch, ktoré sú na oslavy a párty ideálne. Okamžite rozžiaria akýkoľvek outfit, prinesú element zaujímavosti aj do jednoduchého looku a samozrejme pôsobia luxusne a veľmi žensky. Po takýchto náušniciach siahajte v prípade, keď je zvyšok vášho outfit na minimalistickej vlne.

@camilacoelho
@camilacoelho

Mini

Už v lete si módny svet zamilovali mini siluety - šaty, sukne aj šortky. Vzdať sa ich nemusíme ani na jeseň, kde takisto majú svoje miesto. Práve rôzne oslavy a večierky sú ideálnymi príležitosťami, kde môžete takéto modely prevetrať. Doplňte ich čižmami po kolená, aby ste vytvorili viac zahalený look a nezabudnite na dlhé rukávy, ktoré takisto pomôžu vytvoriť sofistikovaný vzhľad.

@gildaambrosio
@gildaambrosio

Foto: Instagram

    762

    Súvisiace články