Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 27. november 2023 / PR

OZETA predstavuje exkluzívnu kolekciu s manželmi Gáborikovcami

Slovenská značka OZETA s dlhoročnou tradíciou predstavuje svojim verným zákazníkom a nadšencom módy pilotnú edíciu pod názvom "PREMIUM COLLECTION". Ambasádormi exkluzívnej kolekcie sú Ivana a Marián Gáborík. Kolekcia uvádza nový míľnik v bohatej histórii značky OZETA, ktorý je odrazom luxusu a stvárňuje odhodlanosť prinášať neustále inovácie a nadčasový dizajn s vlastným jedinečným rukopisom.

OZETA predstavuje exkluzívnu kolekciu s manželmi Gáborikovcami

Prestížny produkt vyrobený na Slovensku

Limitovaná kolekcia ponúka unikátne produkty vyrobené z prvotriednych materiálov v čierno-bielej farebnej kombinácii. Každý kus tejto kolekcie má dômyselne prepracovaný dizajn a strih, aby poskytol nositeľom výnimočný pocit luxusu. Tieto exkluzívne produkty sú určené pre najnáročnejších klientov, ktorí chcú pôsobiť reprezentatívne a svoj šatník si doplňujú produktami trvalejšej hodnoty. Kolekcia spája históriu a dynamiku, zmysel pre detail a pre výkon, ktoré zachytávajú dnešnú potrebu autentickej krásy a pohodlia.

Všetky produkty kolekcie sú ušité na Slovensku. Vysoká kvalita spracovania a lokálna výroba sú hlboko zakorenené v identite OZETA a krajčírske remeslo je značkou vnímané ako kultúrne dedičstvo, ktoré sa po celé desaťročia zdokonaľovalo a odovzdávalo ako poklad.

Pánsky sortiment Premium Collection zahŕňa základné stavebné prvky elegantného šatníka, ako sú dvojradové vlnené kabáty, oblek zo 100% vlny „natural stretch“, zamatový smoking, univerzálny čierny blejzer z jemného flanelu, popelínová košeľa, Ofxord-topánky na koženej podrážke, jednofarebné hodvábne kravaty v decentných farbách. Muži sa budú cítiť v produktoch sebavedomo a štýlovo bez ohľadu na príležitosť, kedy produkty využijú.

Dámska kolekcia pozostáva z prepracovaných modelov elegantných dlhých kabátov, kostýmov, šiat, blúzok a ďalších produktov, ktoré zdôrazňujú ženskú krásu a šarm. Dve základné farby, čierna a smotanová, dávajú príležitosť vyniknúť luxusným tkaninám vyrobeným z prírodných materiálov ako vlna, kašmír, alpaka, prírodný hodváb.

Tieto kúsky vytvoria jedinečné outfity pre moderné sebavedomé ženy, ktoré chcú vyjadriť svoju vlastnú módnu identitu.

Spojenie kvality a elegancie

Manželia Ivana a Marián Gáborík sa stali tvárami tejto kolekcie pre ich nezameniteľný štýl a vkus. Ich väzby na mesto Trenčín, kde má OZETA korene, a zároveň ich blízky vzťah s touto slovenskou značkou boli rozhodujúcim faktorom pri spolupráci na podporu projektu.

Manželia Gáboríkovci reprezentujú spojenie úspechu, štýlu, elegancie aj športového ducha - hodnôt, ktoré značka OZETA vždy presadzovala a vyznávala. Túto výnimočnú kolekciu objektívom zachytil uznávaný slovenský fotograf Lukáš Kimlička. Jeho profesionálna schopnosť zachytiť krásu a autenticitu modelov jedinečným spôsobom dodáva kolekcii ešte vyššiu pridanú hodnotu.

"PREMIUM COLLECTION" od OZETA je dostupná vo vybraných predajniach na Slovensku a v Českej republike, ako aj online na oficiálnom e-shope www.ozeta.sk.

OZETA verí, že táto kolekcia prinesie zákazníkom jedinečný zážitok z módy a poteší všetkých, ktorí oceňujú prémiové produkty vyrobené na Slovensku a ich štýl je moderný, elegantný a sofistikovaný.

    2801

    Súvisiace články