Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 11. november 2021

Módny návrhár Pavol Dendis predstavuje avantgardnú kolekciu a nový e-shop

Mladý slovenský dizajnér Pavol Dendis tento rok ohúril na Mercedes Benz Prague Fashion Week so svojou avantgardnou kolekciou pre sezónu jar/leto 2022. Najnovšie spustil nový e-shop, kde si jeho modely môžete objednať online.

Módny návrhár Pavol Dendis predstavuje avantgardnú kolekciu a nový e-shop

Top Fashion malo nedávno možnosť nahliadnuť do showroomu talentovaného návrhára Pavla Dendisa, ktoré sa konalo v priestoroch bratislavského Dizajn štúdia ÚĽUV. Bližšie sme sa zoznámili s jeho novou signovanou ponukou oblečenia a doplnkov určenou exkluzívne pre online store a taktiež s vybranými modelmi z najnovšej kolekcie vytvorenej s podporou a dostupnej exkluzívne v Priveé Lounge.

DARK WATERS - BRAVE YOUTH

Najnovšia kolekcia pod názvom Dark Waters-Brave Youth, ktorú v rámci prestížneho formátu Mercedes Benz Prague Fashion Week SS22 predstavil Pavol Dendis v septembri tohto roka s podporou Piveé Lounge je inšpirovaná odvahou mladosti, uvoľnenosťou sedemdesiatych rokov a príbehom streetwear verzus glamrock.

Online store

Jeho tvorba je avangardná a kúsky tvorené s dôrazom na detail. V novej signovanej ponuke oblečenia a doplnkov nájdete tričká, košele a šiltovky s potlačou. Nás zaujali aj doplnky v podobe maxi šálu či pánskej tašky cez rameno. Objavte ponuku oblečenia a doplnkov na novom e-shope a podporte tvorbu slovenského návrhára online nákupom.

2406

Súvisiace články