Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 1. august 2022 / PR

Nové prívesky Pandora oslavujú priateľské puto

Je to váš príbeh. Noste ho podľa seba.

Nové prívesky Pandora oslavujú priateľské puto

Pre rok 2022 predstavuje Pandora ešte viac spôsobov ako vďaka príveskom vytvárať svoj vlastný štýl. Univerzálne prívesky Pandora Moments boli navrhnuté tak, aby odzrkadlili vaše každodenné momenty a dokonale dotvorili vašu životnú kapitolu. Kolekcia oslavuje priateľstvo a neoddeliteľné puto medzi priateľmi. Niektoré prívesky sú navrhnuté tak, aby sa dali nosiť spoločne vo dvojici, ako napríklad prívesok dva dieliky Puzzle, s ktorým je ihneď jasné, kto k sebe patrí.

Pandora Moments oslavuje priateľstvo
Pandora Moments oslavuje priateľstvo

V kolekcii nájdete prívesky na kľúče, náramky, náušnice a spoločne prepojené prívesky pre partnerov, rodinu či blízkych priateľov. Po prvýkrát sa v kolekcii Pandora objavujú tiež doplnky určené špeciálne pre domácich miláčikov, vrátane obojkov pre mačky a psíkov.

Pre vás aj vašich štvornohých priateľov

Jedinečná šanca zladiť sa s vašimi domácimi miláčikmi ako nikdy predtým. V rámci kolekcie Pandora Moments AW22 predstavuje značka pes-trú radu nových obojkov a gravírovaných zámkov. Nová rada predstavuje tkaninu a jedinečnú textúru na rastlinnej báze bez použitia kože a tiež ľahkú nerezovú ocel, šetrnú k pokožke psíkov a mačiek. Prívesky v tvare srdiečka, kosti či labky môžu získať ešte osobnejší význam, vďaka vyrytému detailu. Jedinečné puto medzi majiteľom a jeho chlpatým spoločníkom sa môže niesť v osobnom odkaze.

Nové obojky Pandora sú vhodné pre malé aj veľké zvieratá, sú nastaviteľné a dostupné v dvoch farbách a štyroch veľkostiach. 
Nové obojky Pandora sú vhodné pre malé aj veľké zvieratá, sú nastaviteľné a dostupné v dvoch farbách a štyroch veľkostiach. 

„Chceme, aby sa ľudia mohli každý deň ozdobiť tým, čo majú radi. Preto sme rozšírili tému rodiny, priateľov a domácich miláčikov. Stále sa zameriavamie na vťahy, ktoré s láskou udržujeme,“ objasňujú viceprezidenti a kreatívni riadtelia značky A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo. „Kolekcia je založená na dvoch konceptoch, na personalizácii a inklúzii. Našim zámerom je ponúknuť ľuďom výnimočné šperky, s ktorými budú môcť rozprávať svoj osobný príbeh, a to v jazyku Pandora,“

Oslávte ikonické priateľstvo s najlepšou priateľkou alebo sa vydajte na prechádzku zladení so svojím štvornohým kamarátom. Je len na vás ako vyjadrite svoj vlastný príbeh. Nech už si však vytvoríte akýkoľvek štýl, noste ho spoločne, s radosťou a neustále.

#PandoraMoments #WearItYourWay

    1006

    Súvisiace články