Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 19. jún 2023

Najlepšie opaľovacie krémy leta 2023

TOP opaľovacie krémy letnej sezóny podľa magazínu Top Fashion.

Najlepšie opaľovacie krémy leta 2023

Letný slnovrat je za rohom. Ste pripravení na prvý letný deň s tou najdôležitejšou výbavou leta? Opaľovacie krémy už predsa dávno nie sú len výbavou na exotické dovolenky. Ich dôležitosť v našej kozmetickej taštičke je vítaná celoročne. Letné dni a priame slnečné žiarenie sa bez kvalitných SPF faktorov skrátka nezaobídu. Do ktorých z nich sa oplatí investovať?

Proti starnutiu

Hľadáte ochranu pred slnkom, ktorá bude účinná, ale zároveň praktická na používanie a vhodná na cestovanie? Body Sun Cream SPF 30 od Dr. Sturm kombinuje širokospektrálnu ochranu proti UVA / UVB s účinnou zložkou proti starnutiu pre mladistvo vyzerajúcu pleť od hlavy až po päty. Tento telový opaľovací krém poskytuje intenzívnu hydratáciu a má super ľahkú textúru, ktorá sa okamžite vstrebáva do pokožky.

Luxusná ochrana

Každodenný spoločník v ochrane pred škodlivými UVA a UVB lúčmi. Luxusne a rýchlo sa vstrebávajúci ľahký krém La Mer The SPF 50 UV Protecting Fluid chráni pokožku a je navrhnutý tak, aby ste ho mohli nosiť cez váš bežný krém alebo pod make-up.Upokojujúci fluid je obohatený regeneračnými vlastnosťami Miracle Broth, La Mer patentovanú ingrediencií.

100% prírodný

Prírodný denný minerálny krém na opaľovanie s ochranným faktorom SPF 30 so širokým spektrom ochrany, ktorý obsahuje viac ako 19% mikrozinku a rýchlo sa vstrebávajúce rastlinné oleje. Toto vegánske zloženie bezpečné pre morské útesy sa ľahko rozotiera, hydratuje a nezanecháva na pokožke biele stopy, pretože chráni pred škodlivým UV žiarením a agresormi životného prostredia bez akýchkoľvek chemických filtrov, ako je oxybenzón alebo oktinoxát.

S kyselinou hyalurónovou

Sun Project Water Sun Cream od značky Thank You Farmer poskytuje širokospektrálnu vysokú ochranu SPF 50+ a vyniká ultra ľahkou textúrou, veľmi dobre sa rozotiera, ihneď vstrebáva a hydratuje pokožku vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej. Na pokožke nezanecháva neželaný ťažký pocit a biely povlak, ochraňuje ju pred pôsobením poškodzujúcich slnečných lúčov a následným predčasným starnutím, či spálením pokožky.

Do mesta

Nový ľahký, mestský denný opaľovací krém Shiseido Urban Environment Age Defense so slnečnou ochranou SPF 30 je vhodný na denné použitie pre mestské ženy. Je obohatený o zložky starostlivosti o pleť, takže ním môžete pokojne nahradiť aj váš denný hydratačný krém.

TOP TIP - je možné použiť aj ako bázu pod make-up.

Pre citlivú a mastnú pleť

La Roche-Posay Anthelios fluid SPF 50+ s veľmi vysokou antioxidačnou ochranou je navrhnutý tak, aby zamedzil štípaniu v očiach. Testované pod dermatologickou kontrolou na citlivej a reaktívnej pleti a pleti so slnečnou intoleranciou. Poskytuje ochranu pred UVB, UVA žiarením a hyperpigmentáciou spôsobenou viditeľným svetlom a oxidačným stresom z infračerveného žiarenia či znečistenia.

    7402

    Súvisiace články