Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 5. január 2024

Najlepšie módne kampane pre jarnú sezónu 2024

Svet módy je vždy o krok vpred. Dokazujú to kampane pre nachádzajúcu sezónu jar/leto 2024. Tieto z nich sú (zatiaľ) tie najlepšie, čo nám nový rok priniesol.

Najlepšie módne kampane pre jarnú sezónu 2024

Nová kampaň Calvina Kleina v hlavnej úlohe s charizmatickým hercom Jeremy Allen White, nenalíčená Pamela Anderson pre značku Proenza Schouler či česká topmodelka Eva Herzigová pre Balenciagu. Tieto z nich sme zaradili do nášho TOP zoznamu.

Eva Herzigová pre Balenciaga

Jarná kampaň značky Balenciaga ukazuje kolekciu v chic parížskom apartmáne s nezameniteľnou večernou atmosférou. Hlavnou hviezdou je česká topmodelka Eva Herzigová.

Pamela Anderson pre Proenza Schouler

Herečka Pamela Anderson príjemne prekvapila, keď sa na parížskom týždni módy ukázala bez make-upu. Tentoraz vo svojej prirodzenosti pózovala pre label Proenza Schouler so sídlom v New Yorku. Kampaň SS24, ktorú odfotil Davit Giorgadze a navrhol Thistle Brown, ukazuje Pam v celej jej nenápadnej kráse.

Kendall Jenner pre Bottega Veneta

Svetová topmodelka Kendall Jenner v novej kampani Bottega Veneta premieňa paparazzi fotografie na high-fashion reklamu. V hlavnej úlohe po boku rapera A$AP Rockyho.

Jeremy Allen White pre Calvin Klein

Calvin Klein odhalil prvý diel svojej kampane pre jarnú sezónu 2024 v hlavnej úlohe s renomovaným hercom Jeremym Allenom Whiteom a svet doslova šalie. Rodený Newyorčan Jeremy nafotil s Mertom Alasom v jeho rodnom meste sériu fotografií a videí, ktoré ukazujú jeho vzťah k mestu a umocňujú energiu v ikonických štýloch ikonickej pánskej spodnej bielizne.

    1815

    Súvisiace články