Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 13. október 2022 / PR

Módna prehliadka Tezenis vo Verone

Tento rok sa Tezenis vracia, aby preskúmal jednu zo svojich obľúbených tém – hudbu. Rôzne žánre, rytmy a zvuky oživili jedinečný večer v sídle Dossobuono v provincii Verona.

Módna prehliadka Tezenis vo Verone

Práve hudba je pre značku skupiny Calzedonia kľúčová. Sídlo v Dossobuono v provincii Verona sa na jeden večer premenilo na obrovský tanečný parket osvetlený LED a laserovými svetlami. V centre pozornosti sú nové výtvory značky, absolútni protagonisti The Sound of Tezenis.

Posolstvo stelesnené módou a hudbou

The Sound of Tezenis preniesol publikum na miesto so zdanlivo minimalistickým prostredím, ktoré skrýva mladistvého avantgardného ducha našej modernej doby. Schopnosť rásť a meniť sa s výhľadom do budúcnosti je posolstvo stelesnené módou a hudbou na módnej prehliadke Tezenis pre rok 2022.

Futuristické mólo

Spolu so súčasnými zvukmi a pulzujúcou energiou boli technológie hviezdou večera. Futuristické módne mólo sa premenilo na tanečný parket vďaka LED technológii, ktorá zaistila nepretržitú transformáciu po celý večer. Dokonalý spôsob, ako ilustrovať dynamického ducha značky. Pohyblivé LED stropné trubice vytvárali súhru svetla a formy a popustili uzdu fantázie. Lasery a motorizované svetlá premenili miesto konania na neustále sa meniace prostredie.

Hudobní hostia

Špeciálnymi hudobnými hosťami večera sa stali dvaja francúzski DJs: Kungs so svojim nezameniteľným zvukom tropického house a Martin Solveig so svojimi futuristickými a elektro tónmi. Rozmanité melódie, pripravené fungovať ako soundtrack k neustále sa meniacemu večeru.

Kreatívci z Česka a Slovenska

Eventu The Sound of Tezenis sa za českú a slovenskú scénu zúčastnili influencerka Betka Saloňová, Anička Šulcová, Martina Horňáková, Andrea Bezděková a speváčka Emma Smetana.

Emma Smetana
Emma Smetana
Betka Saloňová
Betka Saloňová
Natálie Kotková
Natálie Kotková
    844

    Súvisiace články