Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 15. september 2023

MALINNA° store oslavuje s novou dizajnovou inštaláciou od Lousyho Aubera

Dizajnová predajňa s kozmetikou MALINNA° store oslavuje 2. narodeniny. Pri tejto príležitosti priestor zdobí inštalácia od lokálneho konceptuálneho umelca Lousyho Aubera, ktorého môžete poznať vďaka projektu Hotel Kyjev.

MALINNA° store oslavuje s novou dizajnovou inštaláciou od Lousyho Aubera

Radosť a hravosť prostredníctvom dizajnu

Hra farebných skiel a tieňov v predajni symbolizuje oslavu a radosť, ktorá sa odráža aj v dizajne novej limitovanej edície produktov s krásnou kvetinovou vôňou Neroli. Rada produktov je v kontraste s bežnou minimalistickou estetikou značky a prináša tak do kúpeľní zákazníkov nečakanú hravosť. „Farby novej limitovanej rady odrážajú vizuál inštalácie v MALINNA store. Nakoľko naša predajňa oslávila 2. rok svojej existencie, za čo vďačíme našim verným zákazníkom, chceli sme s nimi zdieľať radosť a hravosť - skrz nový farebný dizajn,“ prezradila značka v rozhovore pre Top Fashion.

Vizuálne dielo

V redakcii magazínu nás zaujímalo, ako vznikla celá myšlienka k novej dizajnovej inštalácii. „Cieľom bolo vytvoriť vizuálne dielo, ktoré bude minimalistické, no zároveň eye-catching. Taktiež sme chceli vniesť do okolia ulice kamennej predajne viac farieb, osláviť tak koniec leta, prilákať ľudí a spojiť komunity značky a umelca,“ prezradil tím Malinna na margo kolaborácie s Lousym Auberom.

Pozitívne ohlasy 

A aké boli prvé reakcie na novú inštaláciu od náhodných okolidúcich aj verných zákazníkov značky? „Ohlasy sme mali veľmi milé, farby vyvolali v ľuďoch emócie, prekvapenie a úsmev, v čo sme od počiatku dúfali.“

Limitovaná edícia Neroli

Pri príležitosti oslavy 2. narodenín MALINNA° store bola vytvorená aj limitovaná edícia Neroli. „Dizajn je úmyselne v kontraste s minimalistickou estetikou našej značky, ktorého cieľom je nadchnúť, pobaviť a ukázať, že je ok vystúpiť zo zabehnutých koľají a nebrať sa tak vážne. Samotný esenciálny olej z Neroli navyše v štúdiách ukázal, že okrem iného je tiež skvelý na zlepšenie nálady, pretože má schopnosť znižovať množstvo kortizolu a naopak podporovať tvorbu serotonínu,“ informuje na svojej stránke značka MALINNA°. 

Vyskúšajte limitovanú radu Neroli
Vyskúšajte limitovanú radu Neroli

Hravý dizajn a kvetinová vôňa 

V novej limitovanej kolekcii nájdete Body Serum Neroli na očistu celého tela, tonikum Skin Toner Neroli so širokospektrálnym využitím a 100% organickú sviečku Releasing Flame Neroli vyrobenú zo sójovo-kokosovo-repkového vosku s krásnou citrusovo-sladkou vôňou kvetu pomaranča.

TOP TIP: Okrem hravého dizajnu omámi zákazníka krásnou kvetinovou vôňou esencie neroli, ktorú bežne v portfóliu MALINNA produktov nenájdete.

Body Serum Neroli
Body Serum Neroli
Skin Toner Neroli
Skin Toner Neroli
Releasing Flame Neroli
Releasing Flame Neroli
    964

    Súvisiace články