Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 24. jún 2024 / PR

Portréty štúdiovej kvality

Najrýchlejšie rastúca značka smartfónov v Európe nedávno predstavila svoju novú sériu HONOR 200, ktorá prináša revolúciu v portrétnej fotografii poháňanú umelou inteligenciou.

Portréty štúdiovej kvality

Spolupráca so štúdiom Harcourt viedla k vývoju unikátnej funkcie HONOR AI Portrait. Táto technológia umožňuje fotografovanie portrétov v profesionálnej štúdiovej kvalite priamo zo smartfónu. Na predstavení nového smartfónu na parížskej dostihovej dráhe Hippodrome Longchamp sme mali možnosť vyskúšať si nový HONOR 200 Pro osobne. Model nás zaujal nielen svojou pokročilou AI portrétnou technológiou, ale aj 50 MPx zadným fotoaparátom a 50 MPx selfie kamerou. Zhotovené fotografie a videá boli ostré a kvalitné aj v rôznych fázach dňa a pri rôznom svetle. Čo všetko nový HONOR 200 ponúka?

Skúsenosti z Paríža

Počas parížskeho pobytu sme nový smartfón aktívne využívali na fotografovanie detailov, uličiek a natáčanie videí. Batéria spoľahlivo vydržala celý deň aj pri aktívnom používaní. Najväčším prekvapením bolo sledovať, ako AI optimalizuje portréty a prispôsobuje nastavenia osvetlenia a pozadia. Ak hľadáte telefón s dobrými fotografickými schopnosťami, ktorý zachytí selfies v skúšobnej kabínke, večere s priateľmi pri sviečkach aj slnečné dni na pláži, tento model určite stojí za vyskúšanie.

AI portrétny režim

HONOR AI Portrait Engine využíva kombináciu odborných znalostí Harcourt Photo Studio a schopností umelej inteligencie HONOR. Technológia umožňuje rozpoznať a optimalizovať svetelné podmienky, čím zaručuje portréty profesionálnej kvality. 50 MPx hlavný trojitý portrétny fotoaparát so superdynamickým snímačom H9000 dokáže zachytiť snímky s dokonalou rovnováhou svetla a tieňa, dokonca aj v náročných svetelných podmienkach. Podpora technológie 4 v 1 s ekvivalentom 2,4 μm pixelov umožňuje zachytiť zložité detaily aj pri slabom osvetlení.

Displej a pohodlie očí

1,5 K displej so zaoblením na všetkých štyroch stranách a s maximálnym HDR jasom 4 000 nitov zabezpečuje vynikajúcu viditeľnosť obrazu aj v priamom slnečnom svetle. Displej disponuje certifikáciami TÜV Rheinland Flicker Free Display a TÜV Rheinland Full Care Display, pričom využíva technológiu prirodzených tónov 2.0 a AI cirkadiánny nočný režim na reguláciu modrého svetla, čím podporuje produkciu melatonínu a zlepšuje kvalitu spánku. Zo svojho beauty sleep tak vyťažíte maximum.

Výkon a batéria

Zariadenie je vybavené robustným procesorom Snapdragon 8 Gen 3 dosahujúcim frekvenciu až 3 GHz, čo umožňuje bezproblémové vykresľovanie grafiky a odozvu v reálnom čase. HONOR 200 Pro je tiež vybavený veľkou 5 200m Ah kremíkovo-uhlíkovou batériou. S tou môžete na jedno nabitie nepretržite streamovať hudbu až 61 hodín. S bleskovo rýchlym 100 W adaptérom HONOR SuperCharge a bezdrôtovým 66 W adaptérom zariadenie zároveň úplne nabijete už za 41 minút.

    709

    Súvisiace články

    No related pages found.