Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 14. február 2024

Love story: Ako oslavujú Valentína naše obľúbené páry?

14. februára nemôžeme osláviť inak ako s našimi TOP obľúbenými dvojicami z Česka a Slovenska. Niektorí z nich nám prezradili, ako budú tráviť dnešný sviatok zamilovaných.

Love story: Ako oslavujú Valentína naše obľúbené páry?

Na webe magazínu Top Fashion sme vám nedávno priniesli tipy na valentínske darčeky aj inšpiráciu, ako osláviť Valentína, aj keď ste aktuálne single. Dnešný deň venujeme oslave zamilovaných dvojíc, ktoré patria k naším najobľúbenejším.

Adriana & Adam

Modelka Adriana Čerňanová našla svoju lásku v slnečnom LA, kde dlhodobo žije s partnerom Adamom Sennom. Ona je úspešná modelka a interiérová dizajnérka. On je model, herec a realitný poradca. Spájajú ich nielen podobné kariérne cesty, ale aj spoločná budúcnosť, keďže sú aktuálne zasnúbení. Pre Top Fashion priblížili, ako strávia dnešný sviatok zamilovaných.

„Ani jeden z nás nie je úplne Valentínsky typ, ale trošku ho každý rok oslávime. Keďže obidvaja cez deň budeme pracovať, určite si večer spolu uvaríme niečo dobré a najeme sa v pohodlí domova. Nie sme tie typy, čo by na Valentína išli do reštaurácie,“ priblížila Adriana.

Viki & Andreas

Slovenská modelka Viki Ortner a talentovaný nemecký fotograf Andreas Ortner nedávno oslávili svoje desiate výročie a my im z celého srdca blahoželáme. Ich láska, charizma, štýl a talent nás nepresávajú udivovať a pri pohľade na nich len vždy zasnene povzdychneme. Tento manželský pár je top match!

„S manželom zvykneme osláviť Valentína malou pozornosťou. Andreas ma niekedy prekvapí kyticou alebo si zájdeme na nerušený obed. Vždy radi využijeme možnosť si dať navzájom vedieť, že sme veľmi radi, že máme jeden druhého,“ prezradila Viki pre magazín Top Fashion. A ako budú tráviť dnešný Valentín? „Tento rok plánujeme zájsť do novootvorenej reštaurácii v Prahe ktorú pravdepodobne spojíme s prechádzkou po meste,“ dodala na záver.

Erika & Alki

Modelka z agentúry Elite Bratislava, Erika Palkovičová, sa pravidelne objavuje v našich módnych inšpiráciách. Napriek úspechom v modelingu, živote v New Yorku a neustálemu cestovaniu má už roky po svojom boku jednu lásku. Krásna plavovláska si stráži svoje súkromie, no vždy keď si pridá na svoj profil fotografiu s partnerom, žiari ako nikdy predtým. Pre Top Fashion nám prezradila, či s priateľom zvyknú oslavovať sviatok zamilovaných. „Valentína úprimne veľmi neprežívame, darčeky ako také si nedávame, ale vždy je to príležitosť napríklad na dobrú romantickú večeru,“ povedala v rozhovore.

„Tento rok sme mali tiež rezerváciu v našej obľúbenej reštaurácii v Modre. Avšak ja som musela kvôli práci zostať dlhšie v Miláne a rezerváciu sme zrušili. S priateľom sa uvidíme cez víkend v Prahe. Keďže veľa cestujem, je pre nás vzácna každá spoločná minúta bez ohľadu na sviatok alebo dátum v kalendári,“ dodala s úsmevom Erika.

Dominika & Michal

Minulý rok sme s nimi do jarného vydania magazínu Top Fashion nafotili krásny editoriál s názvom Esencia Šťastia. Dominika v tom čase očakávala druhé bábätko a spoločne s manželom Michalom a synom Jakubkom nám na ich rodinnej chalupe pózovali pri tom, čo im je najprirodzenejšie.

Ako vníma sviatok zamilovaných Dominika Cibulková? „Samozrejme, že ma na Valentína nejaká maličkosť od manžela poteší, ale nie je to pre nás sviatok, ktorí by sme urputne oslavovali a chystali nejaký špeciálny program,“ hovorí pre Top Fashion. „Tým, že máme dve malé deti, tak náš program na Valentína bude asi ten, že sa budeme venovať klasickej rutine s deckami a budeme spoločne tráviť rodinné chvíle,“ dodáva s úsmevom Dominika.

Kristína & Peter

Keď sa stretne content creator a grafický dizajnér, nemôže to dopadnúť inak ako láskou. Kristínu Nociarovú už poznáte vďaka jej minimalistickému štýlu, prepracovanému instagramu či láske k dizajnu. Tú spoločne zdieľa aj so svojím priateľom Petrom, s ktorým má nielen rovnaký pohľad na život, ale aj štýl v obliekaní či interiérovom dizajne.

Pre Top Fashion priblížili, aký majú názor na sviatok zamilovaných. „Dátumovo to nie je pre nás nič špeciálne, obaja najradšej trávime čas jeden s druhým. Snažíme sa robiť si radosť aj počas všedných dní.“ A ako budú tráviť dnešný deň? „Uvaríme si obľúbenú večeru, pustíme sa do plánovania najbližšieho tripu a čaká nás premietací maratón,“ prezradila Kristína.

Zuzana & Matyáš

Naša Top Fashion kolegyňa Zuzana Stráská je pre nás inšpiráciou v mnohých smeroch. Móda, kariéra, materstvo a v neposlednom rade láska. So manželom Matyášom sa na spoločných fotografiách síce neobjavujú často, podľa nášho skromného názoru by však mali. Spolu im to nesmierne pristane!

Bibi & Adam

Keď sme už pri krásnych dvojiciach, poznáte Bibiánu a Adama? Modelka a bývalý vojak, ktorý sa aktuálne venuje herectvu tvoria spoločne pár už niekoľko rokov a ich láska stále prekvitá. Manželia Bárdyovci vyzerajú ako vystrihnutí z titulky módneho magazínu, možno to je aj tým, že sa na nich aj často objavujú.

Annet & Jakub

Ah tie nové lásky! Nepoznáme snáď viac hot pár, než je speváčka Annet X a DJ NobodyListen. Táto hudobno módne založená dvojica je až príliš cool a my v redakcii magazínu Top Fashion sme ich vernými fanúšikmi. Už ste si vypočuli ich spoločný album Vrstvy?

Maria & Majk

Hudba spája. Slovenský raper Majk Spirit vyznal lásku prostredníctvom hudby svojej Marii už keď ju prvákrát stretol v skladbe „Ženy treba ľúbiť“. Dvojica sa o niekoľko rokov neskôr dala dokopy a dnes tvoria rodinku aj s ich malou dcérou Ariou.

    1930

    Súvisiace články