Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 23. október 2022 / PR

Krása pod jednou strechou

Prirodzenej kráse sa dá pomôcť. Novootvorená klinika Prestige v Žiline ponúka široké spektrum procedúr v štýlovom prostredí. Ako vznikla a čo ponúka opisuje jej zakladateľka Gabriela Janurová.

Krása pod jednou strechou

Gabriela pracovala od roku 2014 v oblasti permanentného make-upu, bola súčasťou tímu Sviatoslava Otchenasha, zakladateľa najväčšej beauty akadémie na svete AcademyS, a spolupracovala s najlepšími v odbore. Nedávno však svoju pracovnú trajektóriu rozšírila a otvorila estetickú kliniku Prestige. „Som hrdá na to, že som bola v Sviatoslavovom tíme. Pôsobila som ako trainer permanentného makeupu a odovzdávala svoje vedomosti ďalej. Vždy ma fascinovala oblasť zaoberajúca sa ženskou krásou a chcela som sa odvetviu venovať. Moja práca je môj splnený sen a snažím sa neustále posúvať vpred. Spraviť ženu sebavedomejšou a šťastnejšou dáva mojej práci zmysel“, opisuje svoju motiváciu Gabriela.

Prestige Clinic je v Žiline otvorená od mája 2022 a najskôr ponúkala kozmetické procedúry vrátane telových ošetrení a chemických peelingov. Dnes už má v ponuke široký výber prístrojových ošetrení, ako sú populárne Hydrafacial, Vital Injector alebo Exilis Elite a v neposlednom rade estetickú medicínu. Na jednej adrese tak môžete absolvovať kozmetické ošetrenie tváre francúzskou značkou Sothys Paris, neinvazívnu liposukciu Exilis Elite aj vyhladenie vrások v réžii Mudr. Michaely Mátyásovej. Klinika sa sústredí na kvalitu, osobný prístup a profesionálny servis. Pokiaľ by ste si mali na jeseň vybrať jedno ošetrenie, vyskúšajte napríklad mezoterapiu, výživu vlasov od korienkov. Vitamínová bomba pre vlasy významne zlepšuje kvalitu pokožky hlavy, ktorá môže byť po lete zaťažená vplyvom slnka, soli, chlóru aj stylingových produktov.

Do budúcna sa je stále na čo tešiť. Koncom roka plánuje klinika prvé rozšírenie, do tímu pribudne chirurg na jednodňovú chirurgiu a dermatologička a v roku 2023 chystá Prestige Clinic ďalšie prekvapenie, ktoré je zatiaľ tajomstvom. Aby vám neuniklo, sledujte prestigiclinic.sk.

Gabriela Janurová, CEO kliniky Prestige
Gabriela Janurová, CEO kliniky Prestige
    1172

    Súvisiace články