Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 22. november 2021 / PR

Ako si pozdvihnúť sebavedomie a náladu vďaka móde?

Túžime zaujať. Chceme byť krásne a je úplne jedno, aký štýl máme. Chceme sa páčiť sebe, svojmu okoliu, svojim blízkym, túžime po obdive, pohodlí a v neposlednom rade po jedinečnosti. Chceme vyjadriť svoju osobnosť a azda najjednoduchší spôsob, ako to urobiť navonok je zvoliť si správny a padnúci štýl obliekania.

Ako si pozdvihnúť sebavedomie a náladu vďaka  móde?

A hoci aj ten sa u každého z nás rokmi mení a vyvíja a ovplyvňujú ho desiatky rôznych faktorov, asi všetci sa zhodneme na tom, že základom každého správneho šatníka sú dobre padnúce a pohodlné kúsky. Mnoho žien začína v súčasnosti uprednostňovať takzvaný kapsulový šatník, ktorého modely je možné navzájom veľmi dobre kombinovať a majú nadčasový charakter.

Množstvo modelov takéhoto typu, vyrobených z kvalitných materiálov a v univerzálnych farbách môžu dámy nájsť na portáli Blancheporte.sk, ktorý vo svojej ponuke zahŕňa široké spektrum módnych kúskov pre všetky typy postáv, vek, no myslí aj na rozličné vnímanie módy. Na svoje si tu tak prídu napríklad milovníčky tradičného štýlu, športovej elegancie či voľnomyšlienkárky preferujúce boho módu. Kúsky je teraz naviac možné nakúpiť vo výhodnej cene vďaka zľavovým kupónom.

Šetrite čas vďaka správnemu výberu oblečenia

Premýšľali ste niekedy nad tým, koľko času strávime výberom oblečenia? Aj to je jeden z problémov, ktorému ženy v tejto na úspech orientovanej spoločnosti musia dennodenne čeliť. Je nutné mať v šatníku oblečenie vhodné na všetky príležitosti a poznať a dodržiavať správnu etiketu obliekania. Časom každá žena príde na to, v ktorých materiáloch sa cíti najlepšie, ktoré vyhovujú jej pokožke, v zime ju zahrejú a v lete dovolia jej telu dýchať. Ako všetko ostatné v živote, aj správne nastavenie šatníka môže občas chvíľu trvať. Dôležité je vedieť, v čom sa žena cíti dobre a do ktorých módnych kúskov chce a je ochotná investovať.

Netreba však zabúdať na to, že krásne nové šaty či štýlová spodná bielizeň dokážu ženskej časti populácie nesmierne pozdvihnúť nielen sebavedomie, ale aj náladu. Uvedomelá kúpa oblečenia môže pôsobiť ako forma odmeňovania po náročnej životnej skúške alebo po dobre vykonanej práci a pokiaľ nám tieto kúsky pristanú a poslúžia niekoľko rokov, je to len pridaná hodnota. Tiež sa občas rady odmeníte pekným a kvalitným prírastkom do vášho šatníka?

    1219

    Súvisiace články