Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 27. júl 2022 / PR

Jeden kus, nekonečne veľa možností

Biele a čierne tričko sú hlavnými hrdinami každého šatníka. Doplňujú extravagantné aj minimalistické outfity všetkých módnych ikon, sú hviezdami ikonických kampaní deväťdesiatych rokov. Siahnete po nich vždy, keď sa chcete cítiť sama sebou.

Jeden kus, nekonečne veľa možností

Módny priemysel smeruje k udržateľnejšej budúcnosti a spotrebitelia sa viac zaujímajú o ekologické vlastnosti svojho oblečenia. Aj z tohto hľadiska sa oplatí investovať do klasiky, ktorá obstojí v skúške času. Kvalitné bavlnené tričko sa v priebehu desaťročí osvedčilo ako neoceniteľný základ, vydrží mnoho sezón a nikdy nevyjde z módy. Na našom trhu sú jednoznačnou voľbou tričká Zagh, vyrábané v Česku. Sú šité z organickej bavlny, ktorá je pred ušitím predpraná, čím sa predchádza alterácii materiálu po vypraní a predlžuje sa životnosť. Do kapsulového šatníka ponúka značka basic farby – čiernu, bielu a sivú, ale na túto sezónu pridali do selekcie aj ružovú a oversized modely z lesklejšej bavlny. My sa inšpirujeme ikonami, ako sú Carolyn Bessette Kennedy a Kate Moss, a prinášame tipy, ako túto jar kombinovať tričká na viacero spôsobov.

Najjednoduchším spôsobom, ako vyzerať upravene a zároveň sa cítiť pohodlne, je doplniť oversized tričko párom nohavíc rovného strihu. Do kancelárie zvoľte mokasíny a cez plecia si prehoďte kašmírový pulóver. Večer môžete mokasíny vymeniť za lodičky a celý look tým transformovať. Sme fanúšikmi netradičných volieb a na víkend odporúčame klasický nohavicový kostým doplniť tričkom užšieho strihu a teniskami. V lete sa vždy tešíme na typický outfit Jane Birkin, ktorá tričko párovala s dokonale sediacimi džínsami a charakteristickou slamenou taškou. Trendy kombináciou na túto sezónu je oversized tričko doplniť minisukňou a topánkami na vysokom podpätku alebo mohutnými platformami.

Základ všetkých outfitov nájdete v ponuke Zagh: tri strihy v troch základných farbách a ešte niečo navyše. Ak nemáte konfekčnú postavu alebo si želáte ten najprecíznejší strih, aký sa dá dosiahnuť, Zagh ponúka aj možnosť ušitia trička na mieru.
    840

    Súvisiace články