Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 19. marec 2024

Jarné vlasové trendy priamo z prehliadkových mól

Svetové týždne módy nám pravidelne prinášajú nielen poriadnu dávku inšpirácie z oblasti módy, ale aj krásy. Tento krát sme sa v redakcii magazínu zamerali na TOP jarné vlasové trendy priamo z prehliadkových mól.

Jarné vlasové trendy priamo z prehliadkových mól

Nestáva sa často, že účesy na fashion weeku pozostávajú z minimalistických lookov, ale tento rok to bola spoločná téma módnych šou pre sezónu jar/leto 2024. S príchodom jarnej sezóny sa snažíme našu beauty rutinu minimalizovať na čo najjednoduchšie kroky a tieto účesy sa k nej perfektne hodia. A aké sú vlasové trendy pre nadchádzajúcu sezónu? Wet look, lesklé uhladené drdoly aj doplnky v podobe mašlí či čelenky z 90. rokov.. Nechajte sa inšpirovať!

90´s vibes

Pamätáte sa na čelenky s tzv. hrebeňom, ktoré sme nosili na strednej škole? Tie boli videné na týždni módy v Paríži, konkrétne na prehliadke značky Givenchy. Základom sú hladké rovné vlasy a retro doplnok, ktorý urobí celú prácu za vás.

Givenchy
Givenchy

Ponytail

Vysoký cop s ozdobnou sponou. Tento dievčenský účes sme videli na Valentino couture show. Vyčesaný chvost v kombinácii s elegantne spustenými prameňmi vlasov dodajú  účesu tie správne vibrácie.

Valentino
Valentino

Uhladený drdol

Na jarnej prehliadke Burberry vyzerali uhladené, lesklé vlasy v spojení s lesklými čiernymi perami ako dokonalý pár. Minimalistický účes docielite rafinovanou cestičkou na bok a nízko uviazaným drdolom. 

Burberry
Burberry

Sofistikovaná elegancia

Elegantný vzhľad na prehliadke Fendi Couture hraničil so sochárskym umením a bol dokonalým doplnkom k okuliarom a šperkom. Skrytý drdol na temene hlavy zvoľte na bežný deň do práce či na výnimočnú udalosť.

Fendi
Fendi

Wet look

Modelka Gigi Hadid predviedla ukážkový mokrý vlasový look na prehliadke Miu Miu. Premočené vlasy dosiahnete nielen jarnou prehánkou, ale aj správne zvolenými stylingovými produktmi. 

Miu Miu
Miu Miu

Indiánsky štýl

Na prehliadke Sara Wong predvádzali modelky so zapletenými vrkočmi a jediným pierkom, ktoré im zdobilo vlasy. Uložte si túto inšpiráciu na blížiace sa letné festivaly. 

Sara Wong
Sara Wong

Ľahké ako pierko

Perie boli viazané na konce vlasov rovnako ako predlžovanie na prehliadke Dries Van Noten. Kreatívny spôsob ako zakomponovať výrazný doplnok do krátkych vlasov. Kam by ste si tento jarný vlasový trend zvolili vy? 

Dries Van Noten
Dries Van Noten

Romantický look

Na prehliadke Dior Couture bola tenská čierna stuha umiestnená do vlasov ako čelenka a zviazaná do elegantnej mašle na temene hlavy tesne pod drdolom. Romantický a nedbalo pôsobiaci look ideálny na rande či návštevu divadla.

Dior
Dior
    1051

    Súvisiace články