Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Rozhovory / 26. apríl 2022 / PR

Interview s Emma Drobná: Riadim sa pravidlom v jednoduchosti je krása

Mladá, talentovaná speváčka a nová ambasádorka Kinley Tonic Zero v rozhovore pre Top Fashion prezradila, aký koníček ju stále láka, čo ju po pandémii zmenilo a tiež to, aký cieľ si stanovila dosiahnuť. Prečítajte si talk s Emmou Drobnou a zistite, kam by možno smerovala jej kariéra, ak by nebola speváčkou.

Interview s Emma Drobná: Riadim sa pravidlom v jednoduchosti je krása

V poslednej dobe sa viac venuješ móde, spolupracuješ s rôznymi značkami. Navyše si vyštudovala dizajn, vedela by si si predstaviť Emmu ako návrhárku?

Jasné, vedela. Po spomínanom krátkom štúdiu v Dánsku som sa dokonca chcela prihlásiť na dizajnovú školu. Mala som pripravené aj mini návrhy na základe ktorých mi naša učiteľka designu odporučila to vyskúšať. No tie sa akosi vyparili a na nové už nebol čas. Ale neľutujem to. Všetko je tak ako má byť, no stále ma to láka. Uvažujem nad kúpou šijacieho stroja, ale skôr len pre svoje potreby ako koníček a odreagovanie.

Máš go-to outfit na party?

Go to outfit na párty je u mňa asi little black dress. Riadim sa pravidlom v jednoduchosti je krása ale vždy sa do toho snažím dať trošku punk- u.

Aký je tvoj obľúbený drink?

Najčastejšie pijem vodu, ale určite by som to nenazvala drinkom. Ak idem na spomínanú párty tak je to G&T alebo prosecco. Ak idem na kávu, tak v lete určite espresso Tonic. Oba miešané drinky obsahujú Tonic a nie je to náhoda. Tento nápoj mám rada a preto sa veľmi teším, že ma z Kinley Tonic oslovili na spoluprácu a stala som sa ambasádorkou pre novinku na trhu a to bezcukrovú variantu- Kinley Tonic Zero. Som rada, že oficiálne patrím do „Kinley family“ Nie je nič príjemnejšie ako si večer pochutnať či už na samotnom toniku alebo rôznych variáciách s jeho použitím. Preto s jeho sprievodným sloganom- „life is tastier after 5“ maximálne súhlasím.

Chýbal ti počas poslednej doby spoločenský život alebo si skôr domáci typ?

Vždy som bola skôr spoločenský typ ako domased-ka, ale to sa asi po pandémii zmenilo. Naučila som sa mať režim- chodím skôr spávať a skôr vstávam, takže mam ráno viac času napríklad aj na tréningy. Tiež si veľmi užívam samotu- keď mám čas na seba- ale určite nie stále a s kamarátmi na drink alebo na koncert chodím rada. Tak by som to zhrnula že 50 na 50.

Je pre teba dôležitý pohyb?

Veľmi. A čím viac sa hýbem, tým viac ma to baví a potrebujem to. Nešportujem ale každý deň. Je veľmi dôležité aj oddychovať a regenerovať.

Akým športom sa venuješ?

Behám, hrám tenis a posilňujem. Mám cieľ a tým je pol maratón, ale nechávam to prísť tak prirodzene. Ten pocit po behaní je to, čo ma na tom baví najviac.

Pred rokom a pol ti vyšiel album Better Like This. Teraz, keď už proti pandemické opatrenia neobmedzujú podujatia chystáš s albumom turné?

S albumom BLT turné nechystám. Je to pre mňa už „old news“ a momentálne sa chcem venovať novým veciam a projektom. Aj by som povedala že ma trošku mrzí že som ho nemohla viac odprezentovať, ale nedalo sa s tým nič robiť. Skôr sa teším, že to pandemické obdobie je už za nami a sústredím sa na pozitíva.

Môžeme čakať nový album?

Určite :)

    2359

    Súvisiace články