Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 16. august 2023

Hlavné trendy z Kodane

Päť dní kodaňského fashion weeku nám opäť poskytli inšpiráciu na celú nastávajúcu sezónu. Pozrite sa s nami na škandinávsky minimalizmus aj eklektické farebné kreácie. Predstavujeme šesť streetstyle trendov podľa Zalanda.

Hlavné trendy z Kodane

Real Barbie

Fenomén Barbie ružovej, zdá sa, nikam neodchádza. Či už naň streetstyle hviezdy odkazovali jemne, v doplnkoch, alebo šli do ružovej naplno - je farbou roka.

Romantika

Kvety a volány v podobe potlačí aj v 3D inšpirovanej kolekciou Loewe Jar/Leto 2023 boli v minulý týždeň v Kodani prítomné všade.

Výrazné vzory

Opäť odkazujúce na Loewe, výrazné potlače dominovali outfitom editorov aj tvorcov.

Maslová žltá

Buttermilk yellow je novou béžovou. Stelesňuje tichý luxus a používala ju často už Phoebe Philo, ktorej návrat netrpezlivo očakávame.

Back to the office

Náš obľúbený trend, ktorý si v šatníkoch vybudoval stálu pozíciu. Smart outfity v podobe oblekov, puzdrových sukní a košiel budú vládnuť naďalej.

Sporty spice

Majstrovstvá sveta vo futbale žien nadchli fanúšikov po celom svete a stretnutie svetov módy a futbalu je čoraz častejšie. Skombinujte napríklad tenisky Adidas Samba s futbalovým dresom zapraveným do džínsovej sukne. Športové kúsky nájdete aj v kolekcii Paoliny Russo, tohtoročnej víťazky Zalando Visionary Award.

Ako nosiť:

Šaty, Bershka
Šaty, Bershka
Sukňa, Rokh
Sukňa, Rokh
Náhrdelník, Stradivarius
Náhrdelník, Stradivarius
Šaty, Victoria Beckham
Šaty, Victoria Beckham
Sako, Filippa K
Sako, Filippa K
Šortky, Adidas Originals
Šortky, Adidas Originals
    2084

    Súvisiace články