Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 2. august 2023

Gwyneth Paltrow ponúka svoj dom na Airbnb

Fanúšikovia Gwyneth Paltrow sa teraz môžu priblížiť herečkinmu hviezdnemu životu a stráviť noc v jej dome pri bazéne.

Gwyneth Paltrow ponúka svoj dom na Airbnb

Známa herečka oznámila nové partnerstvo s Airbnb, ktoré dá dvom šťastným fanúšikom možnosť stráviť noc v jej dome v Montecito. Kto by chcel prespať u slávnej hollywoodskej herečky a nahliadnuť do jej legendárneho kúpeľňového spa? Jedinečnú šancu budete mať už 15.augusta.

"Samota je ľudským stavom, ale zvýšená izolácia a nedostatok komunity v posledných rokoch spôsobili, že naše životy sú ešte viac roztrieštené. Spoločnosť Airbnb mala skvelý nápad urobiť niečo preto, aby bol svet menej osamelý. Preto Vás pozývam, aby ste prišli na noc do môjho domu pre návštevy v Montecito,“ napísala herečka k videu na instagrame.

Zaujala vás pozvánka od samotnej Gwyneth? Zarezervujte si 15. augusta o 10:00 cez tento odkaz.

Pokojný príbytok má kuchyňu, krb s drevom, presvetlenú spálňu, kúpeľňu s bielymi mramorovými dlaždicami a zlatými prvkami. Ďalší krb sa nachádza vonku, kde je posedenie s pergolou, dlhý jedálenský stôl a prístup k závideniahodnému bazénu. Zaujímavosťou je, že táto príležitosť je na nezaplatenie, a to doslova – pobyt sa na Airbnb predáva za 0 USD.

Hostia si môžu začať rezervovať vysnívaný dom 15. augusta o 10:00 na špeciálnom odkaze Airbnb. Pobyt je otvorený pre dvoch hostí na jednu noc, konkrétne 9. septembra, takže si nastavte svoje plány na rezerváciu a pobyt. Balíček obsahuje aj transcendentálnu meditáciu, relaxačný kúpeľný, deň s herečkinou obľúbenou kozmetikou a výživné jedlo inšpirované jej kuchyňou.

    3033

    Súvisiace články