Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 3. apríl 2024

Club De Membres brunch Vol II.

Slovenský dizajnér Michael Kováčik nás minulý týždeň pozval na privátny brunch, aby odhalil nový exkluzívny drop Club De Membres pre sezónu jar/leto 2024.

Club De Membres brunch Vol II.

Víta Vás Michael's Pleasure

Štýlový dopoludňajší brunch v AUGUSTINE Restaurant, odkryl pozvaným hosťom exkluzívny drop s názvom "CLUB DE MEMBRES" SS24 netradičným a okázalým spôsobom. Najnovšie módne kúsky z dielne talentovaného módneho návrhára sme si mohli prezrieť formou živých sôch.

Módny zážitok prezentácie na živých modeloch podčiarklo lahodné Michael’s Pleasure menu s tromi chodmi.

"CLUB DE MEMBRES" SS24

Prezentované tričká, mikiny a šiltovky v unisex strihu sú vhodné na každodenné nosenie a maximálny komfort. Táto separátna „base“ kolekcia Michaela Kováčika má ambíciu rozrastať sa o ďalšie artikle a siluety. Kolekcia je ušitá v Česku z prvotriednych, prevažne lokálnych materiálov, ktoré si skrátka zamilujete.

Pozvaní hostia

Pozvanie na privátny brunch prijali aj poprední influenceri a spriaznené médiá z Česka a Slovenska, medzi ktorými nechýbala influencerka Maria Dušička, moderátorka Zorka Hejdová, spevák Adam Pavlovčin alias Adonxs, módna stylistka Mirka Dobiš známa ako FashionSpy a v neposlednom rade naša kreatívna konzultantka pre magazín Top Fashion, Zuzana Stráská.

Influencerka Maria Dušička a módny dizajnér Michael Kováčik 
Influencerka Maria Dušička a módny dizajnér Michael Kováčik 
Zuzana Stráská
Zuzana Stráská
Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
Mirka Dobiš alias FashionSpy
Mirka Dobiš alias FashionSpy

Top atmosféra

Štýloví hostia, módna prezentácia vo forme živých sôch, krásne priestory, chutné menu a moderné stolovanie spoločne vytvárali dokonalú symbiózu, vďaka ktorej bolo predstavenie novej kolekcie opäť nezabudnuteľné. Pozrite sa, aká atmosféra panovala na Club De Membres brunch Vol II.

    688

    Súvisiace články