Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 12. február 2024

Beauty pop-up značky Sisley Paris odhalil novinky

V krásnych priestoroch reštaurácie FACH Bratislava boli začiatkom februára predstavené beauty novinky, ktoré si značka Sisley Paris pripravila pre prvú polovicu roku 2024.

Beauty pop-up značky Sisley Paris odhalil novinky

Pozvaní hostia, medzi ktorými nechýbal ani magazín Top Fashion, sa stali súčasťou interaktívnej prezentácie spojenej s workshopom. Pri príchode na nás čakal prestretý stôl so zrkadlami a novinkami Sisley Paris priamo pod korunami stromov. Akciu odštartoval ranný rituál s Ginkom Gua Sha a novinkou SISLEŸA L´Intégral Anti-Âge Crème Gel Frais.

Závoj sviežosti a dlhovekosti

Tento ikonický anti age produkt má pozitívny vplyv na bunkovú energiu, bunkový rytmus a dlhovekosť. Vďaka premyslenému a výskumom podloženému zloženiu krém s ľahkou a sviežou textúrou popiera všetky príznaky starnutia: genetické, ovplyvnené prostredím a naším životným štýlom. Aplikácia krému vyvoláva pocit, akoby ste v danej chvíli na seba naniesli závoj okamžitej sviežosti. Táto jemná a nemastná starostlivosť o pleť prináša zamatový finiš bez lesku.

Ideal Skin

Nasledovalo predstavenie revolučného rozjasňujúceho make-upu Sisley Phyto-Teint Perfection s komplexom Ideal Skin Complex. Ten zaisťuje okamžitú a intenzívnu hydratáciu, retušovanie nedokonalostí, vyhladenie textúry pleti a rozjasnenie jej tónu. Vyznačuje sa vysokými krycími schopnosťami a nenápadnou textúrou.

Hlavné benefity oboch produktov a spôsob ich užívania nám počas príjemného intímneho dopoludnia predstavili odborníci na produkty Sisley na čele s Ljubou Van Rijsoort.

Minimalistický dizajn

Atmosféru eventu podčiarkli aj umenie. V priestoroch eventu sme mali možnosť obdivovať exkluzívne vázy od renomovaného dizajnéra Františka Jungvirta - @frantisekjungvirt. Tieto originálne umelecké diela dokonale ladili s atmosférou akcie, ich minimalistický dizajn a precízne spracovanie podčiarkli vizuálnu atraktivitu prostredia a prepožičali mu ďalší rozmer.

    3157

    Súvisiace články