Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 31. január 2024

Top 3 beauty novinky podľa redakcie

Makeup, fragrance a skincare news - aby ste zostali v obraze.

Top 3 beauty novinky podľa redakcie

Pamela v beauty biznise

Novou spolumajiteľkou skincare značky Sonsie sa stala Pamela Anderson. V októbri zažiarila na Parížskom fashion weeku bez makeupu a s dokonalou pleťou. Cruelty-free vegánsku kozmetiku Sonsie založila influencerka Marie Von Behrens s ponukou troch produktov - hydratačnou maskou, sérom a balzamom na pery. Značka plánuje čoskoro uviesť na trh nové produkty, na ktorých vývoji sa už podieľala aj Pamela.

Nová kampaň Erotikon

K piatemu výročiu parfumu nám Pigmentarium darovalo estetický zážitok. Autorom provokatívnej kolekcie fotografií dvoch mužských tiel je slovenský fotograf Kubo Krížo a odkazuje aj na pôvodnú kampaň z roku 2019. Erotikon je vystavaný na tónoch čokolády, ružového korenia a vanilky, ktoré neskôr prechádzajú do animálnejších zložiek ako ambra alebo pižmo. Gurmánsky parfum je obľúbený rovnako medzi mužmi aj ženami - vernou fanynkou vône je napríklad herečka Gillian Anderson. V novej kampani ukazuje, že príťažlivosť vône ľudskej kože sa nedá ohraničiť, a parfum sa mení podľa nositeľa.

Après-ski v podaní Chanelu

Klasická kolekcia Les Beiges sa túto zimu rozrástla o limitovanú edíciu Winter Glow inšpirovanú výletmi do hôr. Nová make-up rutina prebudí a rozžiari pleť, ktorá pôsobí ako po dni strávenom v prírode. Jej súčasťou sú nový primer, blush a paletka očných tieňov. Zabudnite na fake tan produkty a stavte na mrazivý zimný look.

    3725

    Súvisiace články