Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 4. marec 2022 / PR

4 kroky k dlhším riasam

Ak ste vyskúšali takmer všetko aby ste získali dlhšie mihalnice, nie ste sami.

4 kroky k dlhším riasam

Na internete koluje množstvo rád, ako si mihalnice prirodzene predĺžiť, od citrónovej šťavy až po vazelínu. Okrem toho, že môžu byť nebezpečné a poškodiť očné okolie, sú neúčinné. Je lepšie držať sa toho, čo preukázateľne funguje.

1. Buďte jemní

Keď sa snažíte nechať svoje mihalnice rásť, nechajte ich tak. Zvoľte jemný odličovač a maskaru, ktorá sa ľahko oplachuje. S vatovými tampónmi treba zachádzať opatrne, prílišné trenie môže spôsobovať podráždenie pokožky. Vyhýbajte sa vodeodolným maskarám, lepidlám na umelé riasy a odporúčame vynechať aj kliešte.

2. Používajte účinné sérum na mihalnice

Používajte účinné sérum na mihalnice. Predlžuje a zahusťuje riasy aj obočie, riasy zároveň vyživuje a zvýrazňuje ich pigment, takže pôsobia viditeľnejšie. Podľa klinických štúdií dochádza k rastu o 40 až 45% ich pôvodnej dĺžky. Účinné je napríklad sérum na mihalnice FacEvolution Hairplus. Jeho zloženie obsahuje ženšenový výťažok na podporu prekrvenia folikul, vitamíny A, C a E pre výživu a biopeptidy na posilnenie štruktúry rias. Stačí ho aplikovať raz denne na odlíčené riasy alebo obočie a výsledky sú skutočne vidieť.

Rastové sérum na riasy a obočie FacEvolution Hairplus
Rastové sérum na riasy a obočie FacEvolution Hairplus
Rastové sérum na riasy a obočie FacEvolution Hairplus
Rastové sérum na riasy a obočie FacEvolution Hairplus

3. Doplňte prírodné oleje

Ako doplnok séra na mihalnice na predĺženie rias môžete vyskúšať aj kokosový alebo ricínový olej. Samé o sebe vám riasy nepredĺžia, ale pridaná hydratácia pomôže mihalniciam minimalizovať lámanie.

4. Vyskúšajte lamináciu

Ako posledný krok k ešte výraznejším riasam môže poslúžiť laminácia. Proces zvyčajne začína zafarbením, následne je na celú dĺžku mihalníc aplikovaný chemický roztok. Výsledný efekt je veľmi prirodzený, v tomto bode je však pre prevenciu poškodenia dôležité mať už zdravé a pevné riasy.

4 kroky k dlhším riasam
4 kroky k dlhším riasam

Mať naozaj krásne a dlhé riasy dnes môže mať každá žena. Stačí si vybrať metódu, ktorá bude najviac vyhovovať vašim požiadavkám. Riasy snov môžete mať na jeden večer alebo celé roky, záleží len na vás. Pokiaľ túžite po dlhých a hustých riasach, máte na výber z troch najdostupnejších spôsobov predĺženie rias, ktoré dnešný trh ponúka. Záleží na požiadavkách a financiách, ktoré chcete do svojej krásy investovať. 

Predĺženie rias na jeden večer 

Tento spôsob pozná asi každý, spočíva v jednorazovom nalepení umelých rias na výnimočnú príležitosť. Budete potrebovať jedny umelé nalepovacie riasy, ktoré sú k dostaniu v takmer v každej drogérii či kozmetike, ďalej pinzetu a lepidlo na riasy.

    1220

    Súvisiace články