Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 3. apríl 2023 / PR

Značka Cosmoss by Kate Moss už aj v Česku

Prijmite pozvanie do sveta Kate Moss, v ktorom sa priateľsky stretáva well-being s hedonizmom. Produkty COSMOSS by Kate Moss nájdete v Česku exkluzívne iba v sieti FAnn parfumérií.

Značka Cosmoss by Kate Moss už aj v Česku

Značka COSMOSS by Kate Moss je výsledkom jej cesty za hlbokým sebapoznaním. Je návratom k zabudnutej spiritualite a k prijatiu nedokonalostí, ktoré nás obklopujú. Ponúka šesť luxusných produktov pre vnútorné aj vonkajšie použitie, ktoré navracajú harmóniu telu i duši a nastoľujú rovnováhu. 

Myšlienka na vznik vlastnej značky vznikla pred viac ako dvoma rokmi, kedy sa Kate so svojou rodinou presťahovala z chaotického Londýna do oblasti Costwolds, kde na pokojnom a malebnom vidieku našla dostatok času sama pre seba. Nielen, že sa začala venovať pravidelne joge a meditácii, ale objavila aj svoju skrytú vášeň pre pestovanie. Na záhrade svojho sídla tak spoznala rastliny, o ktorých do tej doby nemala potuchy, a mnohé z nich potom poslúžili pri výrobe vlastných produktov.

Wellness a hedonizmus

Spojenie pôžitkárstva spolu so zdravým, wellness životným štýlom je pre Kate typické. Je známa svojou závislosťou na cigaretách či diétnej cole, a preto nekáže ostatným, že je správne žiť len zdravo. Všetko je o balance a rovnako tak je to aj v jej kozmetickej rade. Produkty sú nabité aktívnymi prírodnými ingredienciami, avšak doplnené o intenzívnu parfumáciu, ktorá umocňuje zmyslový zážitok počas aplikácie.

Spojenie rituálov

Kate vytvorila zo svojich produktov rituál na ráno aj na večer. V prenesenom zmysle možno ale povedať, že sú jej produkty natoľko univerzálne, že si ich môže každý z nás veľmi ľahko zaradiť do svojej skin care rutiny, nech už je tá naša akákoľvek. Svojím zložením uspokojí aj tých najnáročnejších klientov, ktorí sú verní tej či onej značke.

Unikátna vôňa

Vôňa vznikla v spolupráci s jej homeopatkou, Victoriou Young, ktorá skomponovala jednotlivé zložky odlišným spôsobom, vďaka čomu získala úplne originálnu a nevšednú vôňu, ktorú nemožno zameniť so žiadnou inou. Táto vôňa sa prelína naprieč celým skin care sortimentom a umocňuje celkový zážitok počas aplikácie.

Prečítajte si aj: Kate Moss oznámila spustenie vlastnej wellness značky Cosmoss

SACRED MIST

Povznášajúca, blažená a magická– SACRED MIST vás zahalí svojou hypnotickou, ale uzemňujúcou vôňou. Starostlivo vybrané esenciálne oleje vytvárajú špeciálny rituál pre telo i ducha, pôsobiaci ako na pokožku, tak aj na čuchové receptory, ktoré prinášajú emočnú rovnováhu a poskytujú pocit vnútorného pokoja.

Sacred Mist
Sacred Mist

CLEANSER

Bohatý a luxusný čistiaci krém jemne odstraňuje nečistoty a make-up bez toho, aby zbavoval pleť prirodzenej ochrannej bariéry. Výťažok z machu hydratuje a zvyšuje vláčnosť a pružnosť pleti, zatiaľ čo dotyk ružového ílu má detoxikačné a čistiace vlastnosti. Jemne voňajúce pre plný zmyslový zážitok. Zloženie sa ľahko oplachuje a zanecháva pleť jemnú, osvieženú a vyživenú.

Face Cleanser
Face Cleanser

GOLDEN NECTAR

Dokonalý antioxidačný olej, ktorý prináša holistický prístup na každodennú starostlivosť o pleť. Naštartuje prirodzený proces omladenia, podporuje hĺbkovú regeneráciu a upokojuje podráždenú pleť. Zanecháva ju jemnejšiu a vláčnejšiu na dotyk. Je to každodenný pôžitok, ktorý sa stará o pleť, pokožku tela, myseľ i dušu.

Golden Nectar
Golden Nectar

CREAM

Bohatý, vyživujúci, hydratačný – revolučný pleťový krém, ktorý omladzuje a stimuluje prirodzenú tvorbu kolagénu. Rýchlo a hlboko sa vstrebáva do pleti a výrazne znižuje následky oxidačného stresu pre zdravím žiariacu pleť. Krém s vysokým obsahom antioxidantov vyhladzuje vrásky a jemné linky pre kyprú a oddýchnutú pleť.

Face Cream
Face Cream

Bylinné čaje

Dawn Tea, inšpirovaný anglickou letnou záhradou, je súčasťou povzbudzujúceho ranného rituálu, ktorý vás jemne odvedie preč z ríše snov a naopak privedie na vašu každodennú cestu. Pre povznášajúci zážitok vďaka kombinácii 9 starostlivo vybraných rastlín. Nočným čajom Dusk Tea zas mieša bylinky a mäkké korenie, aby pomohol upokojiť myseľ, vyplaviť stres uplynulého dňa a harmonizovať dušu. Kombinácia starostlivo vybraných rastlinných prvkov pomáha uľahčiť trávenie. Dusk Tea vás jemne prenesie do ríše pokojných snov.

Dawn Tea
Dawn Tea
Dusk Tea
Dusk Tea
    3692

    Súvisiace články