Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 12. december 2023 / PR

Vlasy podľa Victorie Beckham

Parížsky fashion week sa stal svedkom exkluzívnej spolupráce medzi módnou ikonou Victoriou Beckham a značkou Wella Professionals.

Vlasy podľa Victorie Beckham

Najväčším trendom prehliadky sezóny jar/leto 2024 sa tak stala starostlivosť o vlasy a ich ozdravenie. V spolupráci s legendárnym celebritným hairstylistom Anthonym Turnerom Wella predstavila svoj záväzok k inováciám, aj nový must-have look na nastávajúcu sezónu.

Partnerstvo medzi Wella Professionals a ghd, dvoma značkami portfólia spoločnosti Wella, upevnilo status v popredí haircare so 140-ročnými skúsenosťami v oblasti farieb, stylingu aj starostlivosti. Fashion week si často na zdraví vlasov modeliek vyberá svoju daň. Tentokrát sa však pozornosť presunula na lesklé a odolné vlasy.

Inšpiráciou tvorby na prehliadke bol produkt Wella Professionals Ultimate Repair, ktorý mení pravidlá hry a urýchľuje obnovu vlasov, zároveň vlasy uhladzuje a dodáva im lesk.

Synonymum sofistikovanosti

Rafinovaný a elegantný účes je synonymom sofistikovanosti oblečenia značky Victoria Beckham. „Styling vlasov je v tejto sezóne androgýnny a sebavedomý. Chcela som, aby vlasy pôsobili rebelsky a bez námahy. Prevrátili sme predstavu o ženskosti naruby a podčiarkli feminitu každej z modeliek individuálne. Pomocou produktov Wella Professionals a nového ghd duet sme vytvorili účes, ktorý ladí s proporciami a fluiditou kolekcie a pozdvihuje ju,“ opisuje spoluprácu Victoria Beckham.

“Wella proessionals Ultimate Repair odporúčam každému. Ohromila ma jeho schopnosť zachrániť vlasy. Je skutočne prelomovým prostriedkom a v riešení problémov s vlasmi poškodenými farbením a tepelným stylingom”, opisuje produkt kaderník celebrít Anthony Turner. Vlasy na prehliadke v Anthonyho réžii žiarili zdravím.

Chcete lesklý zdravý cop skúsiť aj na sebe?

Wella prináša jednoduchý návod v troch krokoch:

  1. Omladenie vlasov pomocou Ultimate Repair. Bezoplachová kúra vám za 90 sekúnd zabezpečí 12-krát hladšie vlasy.
  2. Na vyrovnanie vlasov použite kefu s mäkkými štetinami a zviažte ich klasickou elastickou (nie látkovou) gumičkou.
  3. Účes dokončite lakom na vlasy EIMI Flowing Form Crème.
Ultimate Repair Miracle Hair Rescue
Ultimate Repair Miracle Hair Rescue
EIMI Flowing Form Crème
EIMI Flowing Form Crème
Vlasy na prehliadke v Anthonyho réžii žiarili zdravím.
Vlasy na prehliadke v Anthonyho réžii žiarili zdravím.
    2175

    Súvisiace články