Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 28. apríl 2024 / PR

Večer plný hviezd na uvedení novej kolekcie Tiffany & Co

Tiffany & Co. usporiadalo exkluzívnu oslavu na uvedenie novej kolekcie Blue Book 2024 Céleste v The Beverly Estate. Na evente nechýbali ikonické mená zo sveta Holywoodu a módy.

Večer plný hviezd na uvedení novej kolekcie Tiffany & Co

Modrá kniha pre rok 2024

Tiffany Céleste je najnovšia kolekcia vysokého šperkárstva značky Tiffany. Nadpozemská kolekcia skvostov high jewelry oslavuje nekonečnú fantáziu legendárneho návrhára Jeana Schlumbergera a jeho fascináciu záhadami vesmíru a znovu objavuje jeho ikonické interpretácie Slnka, Mesiaca, hviezd, vzdialených galaxií a fantasy svetov.

Oslnivé hviezdy a šperky

Uvedenie kolekcie sa konalo v luxusnom sídle The Beverly Estate a večer bol doslova plný oslnivých hviezd žiariacich s úchvatnými šperkami Tiffany & Co.

Elegancia a dizajn

Luxusná svetová klenotnícka značka je synonymom elegancie, inovatívneho dizajnu, jemného remeselného spracovania a kreatívnej dokonalosti. V tomto duchu sa niesol aj piatkový večer v Beverly Hills v Kalifornii.

Medzi hosťami nechýbali talentované herečky Anya Taylor-Joy, Gal Gadot, Reese Witherspoon, Emily Blunt, Olivia Wilde, speváčka a čerstvá mamička Suki Waterhouse či známe topmodelky Rose Huntington-Whiteley a Elsa Hosk.

TOP LOOK: 

    2127

    Súvisiace články