Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 2. február 2023

Miley Cyrus oslavuje nový singel Flowers v čiernych šatách

Jej najnovší singel je už druhý týždeň po sebe číslom jedna vo svetových hudobných rebríčkoch.

Miley Cyrus oslavuje nový singel Flowers v čiernych šatách

Najnovší singel popovej hviezdy „Flowers“ je už druhý týždeň po sebe číslom jeden v hudobných rebríčkoch po celom svete. Speváčka svoj úspech pred pár dňami oslávila aj na svojom instagrame. „Páči sa mi, že sa táto nahrávka spája s takým pozitívnym spôsobom a je mi potešením pokračovať vo vytváraní hudby pre vás. Tieto míľniky umožňujú len poslucháči a moji neuveriteľní fanúšikovia. Som nekonečne vďačná,“ napísala na margo silnejs klady, ktorá za krátku dobu obletela svet.

Na momentke je Cyrus zachytená v ladných pohyboch, pričom odvracia pohľad od fotoaparátu a špúli pery. Mini čierne šaty s dlhým rukávom a hlbokým výstrihom držia pohromade tenkým remienkom na hrudi a dokonale odrážajú jej osobný štýl. Miley stavila na vlasy v strapatom drdole s voľnými prameňmi, ktoré jej lemujú tvár. Jej mejkap je zlatý a trblietavý.

Odpoveď na skladbu Bruna Marsa?

Fanúšikovia špekulovali, že skladba je speváčkinou odpoveďou na skladbu Bruna Marsa s názvom „When I Was Your Man“. Nielenže je nastavená na rovnaký rytmus, ale zdá sa, že texty sú alternatívnymi odpoveďami na Marsove vlastné vyhlásenia. Neskôr sa ukázalo, že túto skladbu jej venoval exmanžel Liam Hemsworth v čase, keď boli spolu. Dvojica sa stretla v roku 2009 na natáčaní filmu The Last Song a pustili sa do desaťročného vzťahu. Vzali sa na intímnom obrade v decembri 2018 a rozišli sa o necelý rok neskôr, v auguste 2019.

Symbolika

V silnej skladbe Miley spieva „ Môžem si kúpiť kvety a milovať sa, lepšie ako ty.“ V silnom, ženskom klipe je oblečená v obleku Yves Saint Laurent, ktorý jej Liam údajne zakázal nosiť a slobodne tancuje vo vile, v ktorej ju údajne podvádzal. Miley Cyrus navyše skladbu vydala v deň jeho narodenín. Tomu hovoríme symbolika!

Pozrite si oficiálny klip ku skladbe s názvom Flowers, ktorá sa stala absolútnou špičkou v rádiách a na hudobných platformách:

    805

    Súvisiace články