Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 7. november 2022

Margot Robbie oslnila na červenom koberci v nohavicovom kostýme

Herečka Margot Robbie prevzala cenu inovátorky v oblasti zábavy v nohavicovom kostýme značky Proenza Schouler a zožala obrovský úspech.

Margot Robbie oslnila na červenom koberci v nohavicovom kostýme

Medzinárodný denník The Wall Street Journal oceňuje prelomové talenty z rôznych odvetí vrátane módy, umenia, zábavy, architektúry, dizajnu, technológie, scénického umenia, filantropie, jedla, literatúry a ďalších. Každoročnú udalosť sprevádza galavečer s červeným kobercom, kde nechýbajú ocenené celebrity. Jednou z nich bola tento rok aj herečka Margot Robbie, ktorá získala cenu v kategórii inovátor v oblasti zábavy.

Nohavicový kostým s rozšíreným strihom

Hviezda filmu Vlk z Wall Street a Vtedy v Hollywoode sa pod dlhom čase neukázala na červenom koberci v tradičnom Chanel looku, ktorý doteraz tvoril jej obvyklú garderóbu. Pôvabná blondínka stavila na neobvyklý look a zožala obrovský úspech. Herečka, ktorá vo svojej najnovšej roli stvárňuje bábiku Barbie, prišla na odovzdávanie cien v smotanovom kostýme značky Proenza Schouler s rozšíreným strihom nohavíc.

Robbie sa zúčastnila eventu v groovy štýle. Austrálska herečka dodala siluete zo 70. rokov ženský šmrnc a s bielym oblekom od Proenza Schouler pretvorila klasický outfit, ktorý nosil John Travolta vo filme „Saturday Night Fever“ z roku 1977. Herečka mala na sebe minimalistické šperky a svoje rozpoznateľné dlhé blond vlasy rozdelené cestičkou na stred do kaskádových kučier.

Predĺžená silueta

Verné súčasnému prístupu značky k siluetám boli nohavice rozšírené od kolien a siahajúce až po zem. Zatiaľ čo dĺžka nohavíc vytrela červený koberec, sako sa vyznačovalo úzkym strihom na telo. Pod úzkym dlhým sakom s predĺženými rukávmi mala herečka oblečenú čiernu čipkovanú košeľu, ktorá ponúkala výrazný kontrast.

Proenza Schouler SS23

Krémový kostým s rozšíreným strihom ste mohli zahliadnuť na tohtoročnom týždni módy v New Yorku. Kúsok je z dielne najnovšej kolekcie značky Proenza Schouler pre nadchádzajúcu sezónu jar/ leto 2023. Tak čo, na ktorej z dám sa vám páči viac?

    790

    Súvisiace články