Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 7. december 2023 / PR

Udržateľné darčeky s Peggy Gou

Hľadáte originálny darček vhodný pre každého? Už nemusíte. Starostlivosť o vlasy v cool balení poteší aj tých najnáročnejších beauty fanatikov.

Udržateľné darčeky s Peggy Gou

S blížiacim sa obdobím Vianoc spoločnosť Authentic Beauty Concept predstavila rad prémiových darčekových balíčkov, ktoré podporila zná ma dídžejka, fashion icon a súčasná tvár Authentic Beauty Concept – Peggy Gou. Každý darčekový balíček obsahuje kolekciu starostlivo vybraných produktov a je doplnený o prvý Authentic Beauty Concept peeling a luxusnú kozmetickú taštičku zdobenú podpisom Peggy Gou.

Darčekové balíčky ponúkajú celý rad možností vrátane troch sád obsahujúcich šampón a kondicionér z najpredávanejších produktových radov značky. Okrem toho uvádzajú exkluzívnu sadu obsahujúcu hydratačný šampón a kondicionér spolu s úplne novým Senzorickým krémovým peelingom. Tento jedinečný produkt ponúka rozmaznávajúci zážitok presahujúci rámec starostlivosti o vlasy. Senzorický krémový peeling, ktorého zloženie obsahuje bambucké maslo z udržateľných zdrojov a blahodarnú zmes adaptogénov, je obohatený o rastlinné exfoliačné látky, ako sú marhuľové jadrá, chia a škrupiny vlašských orechov.

Nový vegánsky peeling bez silikónov a parabénov nám pripomína, aby sme pokožku hlavy ošetrovali rovnako ako svoju pleť. Jemne obrusuje pokožku hlavy, tela aj tváre a zbavuje ich vďaka svojim detoxikačným a adaptogénnym vlastnostiam zbytkov produktov a odumretých buniek. Senzorický krémový peeling je šetrný a podporuje rovnováhu ochrannej vrstvy pleti. Výsledkom je hĺbkovo vyčistená a obnovená pokožka hlavy a pleť budujúca základ pre hlbšie prijatie ďalších špeciálne vytvorených produktov a ošetrení.

Senzorický krémový peeling je momentálne k dispozícii len ako súčasť darčekových balíčkov, ale samostatne bude dostupný v autorizovaných Authentic Beauty Concept salónoch od januára.

Prémiové sety Authentic Beauty Concept podporené Peggy Gou sú navrhnuté tak, aby nanovo definovali udržateľné darčeky a spojili štýl s hlbším účelom. Vďaka podpore Inštitútu pre zvuk a hudbu, značka aj Peggy Gou zdieľajú spoločnú niť, ktorá spája krásu, kreativitu a po zitívnu zmenu. V období sviatkov vás spoločnosť Authentic Beauty Concept vyzýva, aby ste prijali radosť z darovania a pripojili sa k nim pri vytváraní zvučných zmien v životoch začínajúcich umelcov.

    2329

    Súvisiace články