Počas Týždňov módy je vizáž relatívne prehliadanou záležitosťou. Väčšinu pozornosti totiž na seba strhávajú samotné dizajnérske kúsky, ktorým sú prehliadky venované. Avšak, keď sa pozriete z bližšia uvidíte, že aj ani líčenie či hairstyling dizajnéri nikdy neodflaknú. Predstavili nám aj tieto účesy, ktoré oceníte v zime aj na jar.

Rozfúkaná

Vlasy efektne prehodené na jednu stranu, akoby boli rozfúkané vetrom. Doplňte ich bielou linkou alebo chladivými očnými tieňmi a krásny zimný look je na svete.

zimne ucesy inspiraciaBalmain

 

Hladký vrkoč

Klasický, jednoduchý a pritom taký efektný. Ak máte dlhé, hustejšie vlasy, toto by mal byť váš go-to účes na zimu aj na jar. Nezaberie veľa času, je praktický a vyzerá chic.

self portraitSelf Portrai

 

 

Antika

Antická bohyňa podľa Dior doplní svoje voľne povievajúce vlasy zlatou členekou s rastlinnými motívmi. Nič viac nepotrebujete. Dokonalý účes na každý deň a v slávnostnejšom stylingu pokojne aj na ples.

diorDior

 

 

Polovičný drdol

Upravené a pritom ležérne vlasy dosiahnete polovičným drdolom, ktorý zopnete zaujímavou sponou. Účes ako stvorený pre všetky minimalistky.

giadaGiada

 

 

Wednesday Adams

Tento účes je doslova vymyslený na kombináciu s čiapkou (aj keď bol súčasťou kolekcie na jar-leto). Hodí sa ku akejkoľvek čiapke a vaše vlasy udrží pokope.

dior2Dior

Foto: Imaxtree

Najnovšie zo sekcie krásaAké trendy čakajú beauty priemysel?

Minulý rok sme sa naučili správne čistiť pleť, používať kyselinu hyalurónovú, retinol či vitamín C a starostlivosť dopĺňať výživovými doplnkami ako...


Trendy krasa | 19.jan 2021

Krása je IDENTITA

Slovo krása znie v prvom pláne ako niečo povrchné. Tento pojem má však omnoho širší záber a okrem toho, že...


Šport a fitness | 18.jan 2021

Najlepšie online platformy na domáce tré...

Karanténa nie je dôvod na to, aby sme sa športu a pohybu vyhýbali. Práve naopak, pohyb je veľmi dôležitou súčasťou budovania...


Trendy krasa | 18.jan 2021

Manikúrové trendy na rok 2021

Aj trendy v manikúre sa neustále menia a vyvíjajú. V tomto roku sa ich zaručene prestrieda niekoľko, avšak týchto 5 bude patriť pravdepodobne...


Naše tipy

Aké náušnice sa nosia v roku 2021?

Vyberáte si náušnice podľa aktuálnych trendov alebo naopak, spoliehate sa na overené, nadčasové kúsk...

Oživte zimné outfity trendy detailmi

Ani vás už nebavia stále tie isté farby, rovnaké zimné kúsky a stále ten istý styling outfitov?...

Svieže farebné kombinácie na rozjasnenie...

Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sive...