Počas Týždňov módy je vizáž relatívne prehliadanou záležitosťou. Väčšinu pozornosti totiž na seba strhávajú samotné dizajnérske kúsky, ktorým sú prehliadky venované. Avšak, keď sa pozriete z bližšia uvidíte, že aj ani líčenie či hairstyling dizajnéri nikdy neodflaknú. Predstavili nám aj tieto účesy, ktoré oceníte v zime aj na jar.

Rozfúkaná

Vlasy efektne prehodené na jednu stranu, akoby boli rozfúkané vetrom. Doplňte ich bielou linkou alebo chladivými očnými tieňmi a krásny zimný look je na svete.

zimne ucesy inspiraciaBalmain

 

Hladký vrkoč

Klasický, jednoduchý a pritom taký efektný. Ak máte dlhé, hustejšie vlasy, toto by mal byť váš go-to účes na zimu aj na jar. Nezaberie veľa času, je praktický a vyzerá chic.

self portraitSelf Portrai

 

 

Antika

Antická bohyňa podľa Dior doplní svoje voľne povievajúce vlasy zlatou členekou s rastlinnými motívmi. Nič viac nepotrebujete. Dokonalý účes na každý deň a v slávnostnejšom stylingu pokojne aj na ples.

diorDior

 

 

Polovičný drdol

Upravené a pritom ležérne vlasy dosiahnete polovičným drdolom, ktorý zopnete zaujímavou sponou. Účes ako stvorený pre všetky minimalistky.

giadaGiada

 

 

Wednesday Adams

Tento účes je doslova vymyslený na kombináciu s čiapkou (aj keď bol súčasťou kolekcie na jar-leto). Hodí sa ku akejkoľvek čiapke a vaše vlasy udrží pokope.

dior2Dior

Foto: Imaxtree

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 05.aug 2020

TOP 10 LETNÉ MAKE-UPY

Nezaťažujte svoju pleť zbytočne. Počas horúcich dní jej doprajte ľahšie textúry i čo sa týka make-upov. Práve na leto sú...


Trendy krasa | 05.aug 2020

Neutrálna manikúra hitom tohto leta

Uprednostňujete vo svojej letnej manikúre výrazné farby či dokonca žiarivé neónové tóny? Alebo na to idete minimalisticky a nenápadne? Práve neutrálna...


Alfa Omega opaľovania

Darmo budete mať pokožku ako rodená Brazílčanka, ak sa budete vystavovať nadmernému slneniu, koledujete si o poriadny problém. Zdravotný aj...


SVETLO pre vašu pleť

Odpoveďou na každý problém pokožky je pravidelná starostlivosť. Nejde však iba o kozmetické produkty, ktoré používate ale aj o to...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...