Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 7. august 2023

TOP instagramová inšpirácia: Koho sa oplatí sledovať na IG?

Svet instagramu nám dennodenne ponúka inšpiráciu zo sveta módy, krásy a životného štýlu. Instagramových profilov je však nespočetne a človek sa medzi nimi môže ľahko stratiť. My vám dnes predstavíme minimalistické profily, ktoré nás v poslednej dobe zaujali a stoja za zmienku.

TOP instagramová inšpirácia: Koho sa oplatí sledovať na IG?

V redakcii Top Fashion radi podporujeme mladé talenty zo sveta módy, krásy, dizajnu, umenia a hudby. Rozhodli sme sa preto zamerať aj na oblasť sociálnych médií, ktorá ukrýva nielen štýlových nadšencov módy, ale aj zaujímavých kreatívcov s estetickým cítením. Predstavujeme vám novú rubriku TOP IG, kde vám budeme pravidelne prinášať inšpiráciu z instagramu. Prvé kolo venujeme pre niekoho menej známym profilom, ktoré nás však zaujali svojím minimalistickým a detailným prevedením. Vo výbere nájdete grafickú dizajnérku, fotografku, módnu návrhárku, maminu aj našu bývalú kolegyňu. Ktorú z nich sa podľa vás oplatí sledovať na instagrame?

Kristína Nociarová

Kristína sa venuje grafickému dizajnu, sociálnym sieťam a tvoreniu kontentu, o čom svedčí aj jej súkromný profil @n0cka. Ten je estetickým mixom z jej života, kde nechýbajú módne kúsky, taliansky chrtík, podpisová kombinácia bielej a čiernej a interiérový dizajn. Kika je minimalistka a jej profil skrátka milujeme.

Veronika Tázlerová

Blogerka a PR manažérka @veronikatazlerova podľa vlastných slov píše blog, miluje kaviarne, buduje značky a keď je toho priveľa, uteká do lesa. Ten je súčasťou jej mnohých krásnych záberov. Sledujte ju pokiaľ chcete tipy na najnovšie coffee spoty v Prahe, módne vychytávky alebo len pre pohladenie duše.

Maria Hason

Mariu môžete mnohí poznať pod jej pôvodným priezviskom Alkhimova. Fotografku a čerstvú maminu však už nejaký mesiac nájdete pod nickom @mariehason. Svoju tvorbu síce presunula na pracovný profil, ale jej osobný zaručene nezaostáva. Ak túžite sledovať minimalistický ( a aktuálne mamičkovský) profil prepracovaný do najmenšieho detailu, tak viete komu dať follow.

Tina Eliášová

Tina Eliášová alias @eltincita si už roky drží svoj minimalistický, krémový štýl v šatníku aj na instagrame. Content creatorka pre sociálne siete sa okrem iného venuje aj interiérovému dizajnu a v jej príbehoch preto nájdete aj bytové premeny či zaujímavé tipy z tohto odvetvia.

Michaela Kapustová

Dokonalo nedokonalá „malá blogerka“ je mamou, manželkou a minimalistkou. Michaelu môžete poznať pod prezývkou @imperfect.woman, aj keď nedokonalosť by ste na nej hľadali len ťažko. Jej profil je plný nenútenej módnej inšpirácie a podľa nás stojí za povšimnutie.

Masha Iwp

Ukrajinka žijúca v Prahe @masha.Iwp v minulosti pôsobila ako dj-ka a dnes ma vlastnú módnu značku oblečenia. Okrem iného sa venuje aj insta tutoriálom pre firmy či jednotlivcom a vo voľnom čase tvorí kontent aj pre súkromný profil. Je nielen talentovaná a krásna, ale skutočne inšpiratívna.

Soňa Francisciová

Fotografka @sfrancisciova na svojom profile prepája osobný svet s pracovným a ide jej to veľmi dobre. Soňu sledujte pokiaľ hľadáte čistý estetický profil, hack tipy a triky pre instagram, inšpiráciu pre fotenie či jednoducho radosť zo života, ktorú na vás táto Slovenka zaručene prenesie.

Dajana Králiková

Slovenka žijúca v Austrálii, ktorá v začiatkoch fotila aj známu Pepu Mack a donedávna bola manažérkou sociálnych sietí pre náš @topfashionmagazine. Dajana má cit pre detail, fotku aj módu. Skrátka dokonalý balík pre všetkých milovníkov minimalizmu. Jej austrálske coffee spots tiež stoja za zmienku. Sledujte @dajull.

Zuzana Ziacková

Cestuje po svete, má rada architektúru a pekne fotí. Kombinácia, ktorá neomrzí. Na profile prezentuje viac budovy, objekty a zaujímavé miesta, než samú seba, čo sa v dnešnej dobe tak často nevidí. Zábery od @sjuziiii sú neopozerané a spoločne vytvárajú obdivuhodný feed.

Petra Agalareva

Študovala psychológiu a dnes pracuje na vlastnej módnej značke. @petraagalavera rada cestuje a verným sledovateľom pravidelne dávkuje fashion a beauty inšpiráciu. Svojim štýlom by pokojne zapadla medzi elegantné francúzsky, o čom svedčí aj jej láska k Parížu.

    3322

    Súvisiace články