Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 7. december 2023 / PR

TOP beauty tipy na vianočné darčeky

Vstúpte do sveta krásy a zažite kúzlo Vianoc s Douglas.

TOP beauty tipy na vianočné darčeky

Či už máte zoznam darčekov pre svojich blízkych dávno napísaný, alebo sa rozhodujete na poslednú chvíľu, magazín Top Fashion vám poradí s výberom. Potešte svojich blízkych alebo samých seba voňavými darčekmi zo sveta beauty, vďaka ktorým budú vaše sviatočne chvíle o niečo radostnejšie. Nechajte sa inšpirovať naším TOP výberom.

7 Doors After Calendar

Objavte 7 okienok poadventného kalendára Douglas Collection, aby vám kúzlo Vianoc vydržalo až do konca roka. Tento kalendár obsahuje všetko pre váš skvelý sviatočný look a vianočnú pohodu. Ideálny spôsob, ako si predĺžiť koncoročné oslavy.

Kalendár obsahuje:

 • Hydratačnú masku na tvár
 • Masky pod oči
 • Vyživujúci balzam na pery
 • Paletku 6 očných tieňov
 • Ceruzku na oči
 • Trblietavý rúž
 • Okrúhly štetec na očné tiene
7 Doors After Calendar
7 Doors After Calendar

Set pre krásne ruky

Naša pokožka je v zime vystavená mrazu a preto si zaslúži špeciálnu starostlivosť. Súprava Winter Express z kolekcie Douglas sa postará, aby boli vaše ruky v chladných zimných mesiacoch hodvábne a upravené. Vianočný darčekový box obsahuje krém na ruky, mydlo s vôňou pomaranča a vanilky a pilník na nechty. To všetko zabalené v krásnych dizajnových obaloch s vianočnou tematikou.

Winter Express Gorgeous Hands Cracker
Winter Express Gorgeous Hands Cracker

Vôňa Vianoc

Čo sa vám prvé vybaví, keď sa povedia Vianoce? Pre nás je to typická vôňa, ktorá nás okamžite prenesie do správnej sviatočnej atmosféry. Tú si teraz môžete navodiť aj pri starostlivosti o svoje telo. Darčekový set z kolekcie Winter Express obsahuje sprchový gél a telové mlieko s vôňou pomaranča a vanilky. Čo viac si želať!

Winter Express Body Care Wagon
Winter Express Body Care Wagon

Luxusné domáce Spa

Doprajte si luxusný kúpeľný zážitok doma a nechajte sa rozmaznávať s radom Villa Bali. Objavte kombináciu santalového dreva a sladkého kvetu frangipani a vychutnajte si balijskú atmosféru s touto relaxačnou zmesou pre sebavedomú ženskosť, ktorá je skvelým spôsobom, ako zažiť duchovné prebudenie. Súprava Villa Bali Daily Spa Set obsahuje relaxačný sprchový gél a telové mlieko.

Home Spa Villa Bali Daily Spa
Home Spa Villa Bali Daily Spa

Hviezdna paletka

Profesionálnu paleta, s ktorou môžete vytvoriť nekonečné množstvo vzhľadov. Vo vianočnej Star Palette nájdete najobľúbenejšie očné tiene zo stálych paliet Douglas spolu s novými slávnostnými odtieňmi. Táto hviezdna paletka obsahuje 48 očných tieňov, 3 púdre na obočie, 10 rúžov, 2 rozjasňovače, 2 bronzery, 1 mini riasenku, 1 ceruzku na oči a príslušenstvo.

Star Palette
Star Palette

TOP BEAUTY TIPS:

Winter Express Tree Soap
Winter Express Tree Soap
Favorite Nail Polishes To Go
Favorite Nail Polishes To Go
Mini Star Palette
Mini Star Palette
  2395

  Súvisiace články