Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Testujeme / 30. november 2023 / PR

Testujeme novinku TimeWise od Mary Kay

Mary Kay predstavil inovovaný rad produktov starostlivosti o pleť s názvom TimeWise®. Zázračnú kolekciu mala možnosť vyskúšať aj redaktorka magazínu Top Fashion- Martina, ktorá pre vás spísala beauty report.

Testujeme novinku TimeWise od Mary Kay

Nový beauty rad od Mary Kay prináša najaktuálnejšie vedecky overené účinky pre zachovanie mladistvého vzhľadu pleti. Zaujalo ma, že ich patentovaný 3D komplex spomaľuje proces viditeľného starnutia pleti a chráni pokožku pred pôsobením negatívnych vplyvov prostredia. Bola som preto zvedavá ako produkty zapôsobia na moju pleť s prvými známkami starnutia a navyše v aktuálnom sychravom období.

AM-PM Beauty

Kolekcia TimeWise obsahuje základné produkty pre zabezpečenie kompletnej starostlivosti o pleť ráno a večer, medzi ktorými som mala možnosť testovať: čistiaci krém/gél, antioxidačný hydratačný krém/gél, ochrannú dennú emulziu s SPF 30, očný krém a nočný obnovujúci gél.

TimeWise® Zázračná kolekcia s 3D komplexom
TimeWise® Zázračná kolekcia s 3D komplexom

Ranná beauty starostlivosť

Testovanie produktov som začala rannou ošetrujúcou beauty rutinou, kedy som pleť osviežila a dôkladne vyčistila TimeWise® Čistiacim krémom/gélom pre mastnú a zmiešanú pleť. Multifunkčný prípravok 4v1 dokonale pripravil moju pokožku na ďalšie kroky starostlivosti a zanechal pleť čistú, hydratovanú a žiarivú.

TimeWise® Čistiaci krém/gél 4 v 1 s 3D komplexom
TimeWise® Čistiaci krém/gél 4 v 1 s 3D komplexom

TOP TIP: Je vaša pleť mormálna až suchá? Pri nákupe si môžete zvoliť variantu tohto produktu pre váš typ pokožky.

Na vyčistenú pleť som následne naniesla antioxidačný hydratačný krém/gél, ktorý pomáha redukovať vzhľad jemných liniek a zlepšuje pevnosť pokožky. Potešilo ma rýchlo sa vstrebávajúce zloženie, ktoré dodalo mojej pleti antioxidanty a zaistilo hydratáciu až na 12 hodín. Tento ľahký denný hydratačný krém na tvár zanechal moju pleť jemnú, hydratovanú a rozžiarenú.

TimeWise® Antioxidačný hydratačný krém/gél s 3D komplexom
TimeWise® Antioxidačný hydratačný krém/gél s 3D komplexom

Ochranná denná emulzia s SPF 30

Všetci už vieme, že chrániť svoju pokožku pred UVA/UVB lúčmi by sme mali celoročne. Tento základný krok je životne dôležitou líniou obrany pokožky a pomáha posilňovať ochrannú bariéru pokožky. Zloženie emulzie redukovalo jemné línie a zanechalo moju pokožku revitalizovanú a krásne hydratovanú.

TOP TIP: Pri extra starostlivosti o pleť nezabudnite ani na očné okolie. Očný krém s extraktom z rias mi pomohol predchádzať opuchnutým vačkom pod očami a zároveň eliminoval tmavé kruhy pod očami.

TimeWise® Ochranná denná emulzia s SPF 30 s 3D komplexom
TimeWise® Ochranná denná emulzia s SPF 30 s 3D komplexom
TimeWise® Očný krém s 3D komplexom
TimeWise® Očný krém s 3D komplexom

Večerná beauty starostlivosť

Noc je čas, keď je proces obnovy a tvorby pokožky najintenzívnejší. Je známe, že extrakt z harmančeka má upokojujúce účinky, preto ma potešilo zloženie obnovujúceho nočného gélu, ktorý na pleť pôsobí ako kokteil vitamínov. Po prebudení moja pleť vyzerala ako po 9 hodinovom beauty spánku- odpočinuto, zrelaxovane a omladene.

TimeWise® Obnovujúci nočný gél s 3D komplexom
TimeWise® Obnovujúci nočný gél s 3D komplexom

Záver: Po štyroch týždňoch pravidelného používania TimeWise® Zázračnej kolekcie som spozorovala pevnejšiu a mladšiu vyzerajúcu pokožku, redukciu viditeľných jemných liniek a vrások, rozjasnenie pleti, zvýšenú hydratáciu a celkový lepší vzhľad.

    2578

    Súvisiace články