Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 12. jún 2023 / PR

PRIDE kolekcia dizajnéra Pavla Dendisa

Tohtoročná PRIDE kolekcia dizajnéra Pavla Dendisa vyjadruje podporu členom a priaznivcom LGBTI+ komunity vo forme oblečenia a doplnkov dostupných ONLINE.

PRIDE kolekcia dizajnéra Pavla Dendisa

Tento rok sa dizajnér Pavol Dendis rozhodol podporiť LGBTI+ komunitu opäť limitovanou kolekciou oblečenia a doplnkov. Oslavu rozmanitosti a jedinečnosti nielen v najbližšom období stelesňuje rozpohybovaná dúha a logo ateliéru DENDIS. Ku každoročnej PRIDE ponuke svetových značiek sa tak pridáva ďalšia lokálna možnosť pre fanúšikov na podporu v ich vlastnom prostredí.

PRIDE 2023 CREWNECK BLACK
PRIDE 2023 CREWNECK BLACK
PRIDE 2023 T-SHIRT OFF WHITE
PRIDE 2023 T-SHIRT OFF WHITE
PRIDE 2023 CREWNECK GREY
PRIDE 2023 CREWNECK GREY

“ Dizajn PRIDE kolekcie, ktorú som vytvoril pre rok 2023, je oproti tým predošlým minimalistickejší. Rozhodol som sa tak z dôvodu, aby som oslovil širšie spektrum ľudí, ktorí by chceli “nosiť dúhu“ a podporiť LGBTI+ komunitu na Slovensku. Od začiatku som pracoval s myšlienkou, aby samotný dizajn pôsobil v prvom rade pozitívnym dojmom a z pohľadu grafickej perspektívy hravo a uvoľnene. Neónová animácia dúhy (na web stránke, či sociálnych sieťach) tento odkaz s rozhýbaným logom efektne podporila,” hovorí na margo kolekcie dizajnér Pavol Dendis.

Kolekcia pozostáva s brandovaných tričiek pohodlného strihu zo 100% bavlny v čiernej, baby blue a off white, čiernej a svetlo sivej mikiny (80% bavlna, 20% recyklovaný polyester), čiernej šiltovky (100% recyklovaný polyester) s logom DENDIS a vyobrazením dúhy. Je dostupná online.

_Vizuálna spolupráca
Foto: Marianna Tomanová
Animácia: Matej Kollár
Model: Adam BU / EXIT Models Management
    2106

    Súvisiace články