Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 23. február 2024 / PR

Preneste sa spolu s nami na event z milánskeho týždňa módy

Online módna platforma Zalando a talianska značka Aspesi oslávili spoluprácu slávnostným zahájením počas MFW. Na večierku nechýbal ani magazín Top Fashion.

Preneste sa spolu s nami na event z milánskeho týždňa módy

Launch Event

Európska platforma pre módu a životný štýl a talianska značka, ktorá je priekopníkom nadčasových doplnkov, predstavili kolekciu oblečenia Cinema Club oslavujúcu taliansku kinematografiu. Pri tejto príležitosti zorganizovali Launch Event priamo počas milánskeho týždňa módy. Pozvánka na tento večierok pristála aj na stole v redakcii magazínu Top Fashion. Nahliadnite spolu s nami na atmosféru eventu, ktorú zachytil fotograf Rosario Rex Di Salvo.

Reinterpretácia zlatého veku talianskej filmovej kultúry

Kolekcia obsahuje potlače ikonických scén z majstrovských diel talianskych režisérov a kombinuje filmovú ikonografiu s potlačeným nylonom, čím spája jedinečnú estetickú víziu minulosti so súčasnosťou. 

Základom filozofie Aspesi bol odjakživa starostlivý výber látok, vďaka čomu môže značka neustále garantovať kvalitu produktov za rozumnú cenu a oslovovať tak náročnejšieho moderného zákazníka.

Sofistikovaný minimalizmus

Talianska značka ostáva od svojho založenia v roku 1969 verná svojmu minimalistickému, sofistikovanému a inovatívnemu prístupu. Spoločnosť Aspesi, ktorá ako prvá uviedla na trh páperovú bundu nie ako pracovný odev, ale ako základný kúsok na vonkajšie nosenie, naďalej ponúka nadčasové, no zároveň súčasné šatníkové doplnky, pričom kombinuje eleganciu bežného nosenia s funkčnosťou.

Effortless chic

„Táto kolekcia dokonale zodpovedá modernému životnému štýlu našich európskych zákazníkov. V spolupráci so spoločnosťou Aspesi sme im chceli priniesť viac než len módu a spojiť ich prostredníctvom jedinečného kultúrneho príbehu a módneho zážitku, ktorý bol prezentovaný na mieste a oslavovaný počas týždňa módy,” povedala Lena Sophie-Roeper, riaditeľka oddelenia dizajnérov a luxusných výrobkov spoločnosti Zalando.

 Photo: Rosario Rex Di Salvo @rosariorex
    2113

    Súvisiace články