Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 24. február 2012

Milano Fashion Week

Po New Yorku a Londýne prichádza Miláno, mekka talianskej módy, aby predviedlo to najlepšie z najlepšieho čo sa týka talianskych návrhárov.Alberta Ferretti Fall 2012Jednoduchosť a elegancie. Tieto prívlastky, ktoré už dlhé roky patria k spomínanej značke, sa nezmenili ani čo sa týka kolekcie na nasledujúci jeseň a zimu. Jednoduchosť, ale nie je nuda, aspoň v tomto prípade. Farby od fialovej, kráľovsky modrej až po karmínovo červenú o tom každého presvedčia. Alberta Ferreti ukazuje, ako byť dámou aj v iných farbách akými sú šedá či čierna.

Milano Fashion Week

24. 2. 2012

Po New Yorku a Londýne prichádza Miláno, mekka talianskej módy, aby predviedlo to najlepšie z najlepšieho čo sa týka talianskych návrhárov.

Alberta Ferretti Fall 2012

Jednoduchosť a elegancie. Tieto prívlastky, ktoré už dlhé roky patria k spomínanej značke, sa nezmenili ani čo sa týka kolekcie na nasledujúci jeseň a zimu. Jednoduchosť, ale nie je nuda, aspoň v tomto prípade. Farby od fialovej, kráľovsky modrej až po karmínovo červenú o tom každého presvedčia. Alberta Ferreti ukazuje, ako byť dámou aj v iných farbách akými sú šedá či čierna. Všetky modely ale nezapadali do kategórie "simple". Jej večerné šaty boli prepracované do posledného detailu, nechýbala čipka či ostatné atribúty, ktoré robia zo ženy femme fatale. 

 

Gucci Fall 2012

Tmavá textúra spojená so zamatom. Kostýmy evokujúce pochmúrnu rozprávku. Šnurovačky a plášte zase 19. storočie a niektoré róby romantizmus. Tak pôsobí nová kolekcia Gucci. Všetko v znamení luxusu a ladylike. 

 

Fendi Fall 2012

Karl Lagerfeld a Silvia Fendi sú dve mená, ktoré stoja za poslednou kolekciu tejto prosperujúcej talianskej značky. Kolekcia dostala prívlastky apokalyptická a ženská zároveň. Aplikácia farebných kožušín a PVC otvorí fantáziu mnohých a objektívne si môžme povedať, že to je jedna z najlepších kolekcií akú Fendi mala.pripravila: Dominika Svetikova
 

    4364

    Súvisiace články