Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 14. október 2022 / PR

Premena zázračnej kozmetickej ikony

Pred dávnymi časmi žili dva bratia s veľkými podnikateľskými snami a tie sa im podarilo viac než naplniť. Príbeh pôsobí tak trošku rozprávkovo, ale cesta k úspechu bola predsa len trošku tŕnistá.

Premena zázračnej kozmetickej ikony

Faktom však zostáva, že kozmetický gigant bratov af Jochnick a jich priateľa Hellstena pôsobí na trhu už viac ako päťdesiat rokov a len o niečo menej má produkt, ktorý sa stal kozmetickou ikonou.

Produkt, ktorý sa nazýva Zázračný balzam, je už veľa rokov symbolom švédskej spoločnosti Oriflame. Pôvodne očný krém sa zrodil v roku 1970 a veľmi rýchlo si vydobyl svoje miesto medzi kozmetickými produktami vo veľa domácnostiach po celom svete. Jeho fantastické zjemňujúce a vyživujúce vlastnosti, ktoré mu zapožičiava včelí vosk, vitamín E a prírodné oleje viedli k tomu, že sa z neho stal balzam na univerzálne využitie.

Prírodný zázračný balzam
Prírodný zázračný balzam

Príroda v hlavnej úlohe

Firma si vždy zakladala na tom, že sú jej produkty inšpirované švédskou prírodou, ktorú podporuje veda a navyše sa už dlhú dobu zaoberá otázkou udržateľnosti. Preto aj ikonický Zázračný balzam získal v tomto roku úplne novú podobu a inovatívne zloženie. Stále je to váš starý známy, len jeho zloženie oveľa viac rešpektuje našu planétu. Obsiahnuté ingrediencie sú z 99,9 % prírodného pôvodu, čo bolo dosiahnuté použitím obnoviteľného prírodného oleja. Balzam zároveň obliekol nový kabátik so širším uzáverom na jednoduchšie používanie, vďaka ktorému dokážete vytrieť celý obsah do posledného kúska. K tomu ešte pripočítajte o 20 % nižší obsah plastov a získate výrobok s výrazne menším dopadom na životné prostredie.

Prírodný zázračný balzam
Prírodný zázračný balzam

Krása je viac ako vzhľad

Oriflame sa dlhodobo riadi filozofiou Beauty by Sweden, ktorá predstavuje spôsob, ako si dopriať zdravší a krásnejší život. Tento prístup nie je iba o vonkajšej kráse, ale tiež o tom, ako sa celkovo cítime, nabáda k plnení snov, nájdeniu vlastného štýlu a životnej rovnováhy. Presne tieto veci hľadá v živote asi každý z nás, poďme si ich dopriať, pretože život musíme žiť tu a teraz!

sk.oriflame.com

    1083

    Súvisiace články