Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 15. február 2023

Pharrell Williams novým kreatívnym riaditeľom Louis Vuitton

Spevák Pharrell Williams bol vymenovaný za nového kreatívneho riaditeľa pánskych kolekcií Louis Vuitton.

Pharrell Williams novým kreatívnym riaditeľom Louis Vuitton

Módny dom Louis Vuitton oznamuje, že novým kreatívnym riaditeľom pánskych kolekcií bol menovaný Pharrell Williams. Dizajnérova prvá kolekcia pre značku Louis Vuitton bude oficiálne predstavená v júni tohto roku počas parížskeho pánskeho fashion weeku.

Globálna kultúrna ikona

Pharrell Williams je vizionárom, ktorého kreatívny svet má veľmi široký záber – od hudby, cez umenie až po módu. Počas posledných dvoch dekád sa stal globálnou kultúrnou ikonou. Spôsob, akým dokáže prekonávať hranice naprieč najrôznejšími odbormi, je v dokonalom súlade s filozofiou značky Louis Vuitton. Francúzska módna ikona sa prezentuje ako kultúrny módny dom, ktorý sa nebojí inovácií, pokroku a aktívneho prístupu.

Kreatívna vízia nad rámec módy

„Som veľmi rád, že sa Pharrell vrátil späť domov. Po našich úspešných kolaboráciách z rokov 2004 a 2008 sa teraz stáva novým kreatívnym riaditeľom pánskych kolekcií Louis Vuitton. Jeho kreatívna vízia siaha ďaleko nad rámec módy, a tak som presvedčený, že pod jeho vedením sa začne písať nová a vzrušujúca kapitola ságy nášho módneho domu,“ komentuje Pietro Beccari, prezident a generálny riaditeľ značky Louis Vuitton. 

Životopis Pharrella Williamsa

Pharrell Williams je vizionársky hudobník, producent, skladateľ, filantrop, módny návrhár a podnikateľ. Na svojom konte má 13 cien Grammy, vrátane ocenenia za Producenta roku v rokoch 2004, 2014 a 2019, a cenu Golden Note Award od ASCAP z roku 2012. Získal dve nominácie na Oscara a bol tiež nominovaný na Zlaté glóbusy ako spoluautor filmovej hudby. V roku 2018 Pharrell nahovoril remake klasického filmu The Grinch od štúdia Universal, napísal knihu A Fish Doesn't Know It's Wet a ako koproducent s Mimi Valdés uviedol originálny seriál Brainchild (2018) na Netflixe. 

Pharrell Williams
Pharrell Williams

Pharrell Williams so značkami Billionaire Boys Club a Ice Cream uspel aj ako módny návrhár a podnikateľ. Na jeseň roku 2019 sa Williams spojil s Davidom Grutmanom a spoločne otvorili Swan and Bar Bevy v Miami Design Districte av roku 2021 The Goodtime Hotel. V roku 2020 Pharrell založil výrobnú spoločnosť HumanraceTM, ktorá podporuje jednotlivcov v ceste za lepšou kvalitou bytia.

    784

    Súvisiace články