Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 25. január 2023

Pánska prehliadka Hermès zima 2023-2024

Kolekcia s nádychom oxymoronu, sladká a ostrá zároveň. Také bolo predstavenie Hermès pre sezónu zima/2023 na parížskom týždni módy.

Pánska prehliadka Hermès zima 2023-2024

Umelecká riaditeľka pánskej divízie Hermès, Véronique Nichanian, predstavila najnovšiu kolekciu značky v prízemných priestoroch budovy Maison de L’Unesco.

Prečítajte si aj: Pánska prehliadka Dior zima 2023-2024

Slonovinovo biela

Túto sezónu môžeme vidieť športovú eleganciu, šik a sebavedomý štýl. Citeľná je aj pozornosť venovaná zmyselnosti odevov, detailom, ktoré im umožňujú ozvláštniť každý kúsok. Paleta farieb bola v mixe dreveného uhlia, štrku, hmly, karamelovej, ťavej, tmavo modrej a slonovinovo bielej.

Trendy pánskeho štýlu

Vzhľadom ku kvalite látok a vynikajúcemu spracovaniu nechýbala jahňacina, ovčia koža a kašmír zmiešaný s funkčným saténom. Véronique sa pohrala s mnohými najobľúbenejšími trendmi pánskeho štýlu. Moderne, elegantne, a sofistikovane predstavila 47 lookov.

Grafické línie

V rámci budovy UNESCO vystupujú dynamické siluety oproti betónovej architektúre, čo vyvoláva dialóg grafických a šikmých línií.

Objavte pánsku kolekciu Hermès pre sezónu zima/2023, predstavenú 21. januára počas parížskeho týždňa módy:

REPORT Z PÁNSKEJ PREHLIADKY Hermès WINTER 2023 ZACHYTIL CONTRIBUTOR TOMÁŠ NOVÁK. PRE VIAC ZÁBEROV SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAMOVÝ PROFIL @TOPFASHIONMAGAZINE.
    755

    Súvisiace články