Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 3. október 2022 / PR

Očarujúce momenty módnej šou Calzedonia

V majestátnom parížskom Palais Brongniart prekvapila Calzedonia svojich hostí a medzinárodné celebrity doteraz nevídaným zážitkom- oslavou legwear.

Očarujúce momenty módnej šou Calzedonia

Nezabudnuteľná udalosť v očarujúcom prostredí na oslavu najikonickejšej kolekcie značky Calzedonia v hlavnej úlohe s pančuchovými nohavicami. Prežite s nami exkluzívne módne momenty parížskej noci a objavte tie najočarujúcejšie kúsky novej kolekcie Calzedonia pre sezónu jeseň-zima.

Symbol štýlu

V tomto historickom hlavnom meste svetovej módy, sa od 40. rokov 20. storočia, stali punčochové nohavice symbolom štýlu. Práve v tejto dobe si začali modelky, herečky a tanečnice haliť do tohto trblietavého doplnku. Doplnok, ktorý sa neustále vyvíja na základe pokrokov v technológii. Obliekali ich ikony kalibru Twiggy a Jean Shrimpton. Zatiaľ čo v 70. rokoch sa rodili krajkové a sieťované pančuchy, legendárne osemdesiatky dali vzniknúť prvým vzorovaným a bodkovaným štýlom a predovšetkým prvým legínam, ktoré začali tak udávať trend farebnej módy aj pre bežné pančuchové nohavice.

Legs Celebration

Pohlcujúci zážitok vytvorený na oslavu ikonických kúskov značky obklopených jedinečnou atmosférou parížskeho týždňa módy. Nadrozmerná replika vchodových dverí butiku Calzedonia za veľkolepou fasádou Palais Brongniart umožnila prístup do sveta značky, reinterpretovaného snovým spôsobom. Súhra svetla a zrkadiel, nekonečná miestnosť, nohy znásobené efektmi kaleidoskopu, vystúpenia s tanečníkmi, akrobatmi a mažoretkami, výnimočné multidisciplinárne obsadenie viac ako 60 umelcov a interpretov, ktorí ponúkli pulzujúcu šou.

Na úchvatnom pozadí Palais Brongniart (sídlom historickej parížskej burzy) hostia objavovali izbu za izbou, každú časť značky a vydali sa na nezabudnuteľnú zážitkovú cestu, ktorú šikovne vymyslela Villa Eugénia: Kreatívna agentúra Etienna Russo, ktorá už viac ako tridsať rokov oživuje prehliadky celom svete, známe a cenené pre svoju originálnu a nezabudnuteľnú produkciu.

 

Ikony značky

Niektoré z najzaujímavejších štýlov najnovšej kolekcie boli nespornými hviezdami podujatia. Ikonické pančuchové nohavice, ale aj nadčasové štýly so zvieracou potlačou, bodkované motívy a farebné vzory prezentované v rôznorodých farbách a verziách so sieťovaným vzorom.

Špeciálna edícia

Počas módnej prehliadky prebiehala ukážka slávnostných kúskov z kolekcie Special Edition, ktoré si obliekli mnohí účinkujúci a ktoré sa dostanú do obchodov začiatkom decembra. Medzi nimi trblietavé pančuchové nohavice, legíny vyzdobené kamienkami, trblietavé prvky, podväzky s drahokamom a kovová sieťovina.

Hviezdna účasť

Prehliadka bola zmyselnou cestou cez neskutočné prostredie počínajúc začiatkom na červenom koberci, kde začala hviezdna šou už vďaka prítomnosti influencerov a medzinárodných celebrít ako Chiara Ferragni, Shay Mitchell, Tina Kunakey, Leonie Hanne, Sara Sampaio. , Jasmine Tooks, Anna dello Russo a mnoho ďalších.

Ambásadorka magazínu Top Fashion

Na červenom koberci zažiarili aj české ambásadorky značky Calzedonia. Medzi kráskami nechýbala ani ambasádorka magazínu Top Fashion, Zuzana Stráska, slovenská speváčka Alžbeta Ferencová alias Zea, bývalá modelka Renata Langmannova a česká herečka Patricie Pagáčová.

    740

    Súvisiace články