Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 2. december 2023 / PR

Oslava lásky s novou vôňou Coach Love

Parfumér Antoine Maisondieu zostavil dynamickú vôňu s rozmanitými vrstvami, ktoré vypovedajú o jedinečnej povahe lásky ako o niečom, čo všetci vnímame univerzálne, ale vyjadrujeme vlastným spôsobom.

Oslava lásky s novou vôňou Coach Love

Predstavujeme vám novú vôňu Coach Love pre ženy inšpirovanú pulzujúcim a univerzálnym pocitom lásky a všetkými jedinečnými spôsobmi, ktorými ju vyjadrujeme.

Autentické zobrazenie lásky

Kampaň, ktorú nasnímal režisér a fotograf Juergen Teller, zachytáva skutočné páry zdieľajúce autentické chvíle vyjadrovaním vlastných, jedinečných jazykov lásky. Tvorca kampane nám pripomína, že láska je vždy výnimočná – je niečo, čo nosíte, rovnako ako niečo, čo cítite.

Kvetinová vôňa

Parfum odhaľuje v úvode osviežujúce tóny lesnej jahody zvýraznené bohatým a zamatovým srdcom z červenej ruže. Kombinácia lesnej jahody a šťavnatej mandarínky, bohatej zamatovej ruže a jazmínu Sambac, ako aj hrejivého cédru a ambry vo vôni Coach Love nás povzbudzuje k tomu, aby sme sa zmocnili príležitostí na odvážne, autentické a vlastné vyjadrenie jazykov lásky.

COACH LOVE
COACH LOVE

Intimita lásky

„Coach Love oslavuje slobodu vyjadrenia a všetkých spôsobov, akými sa delíme o náklonnosť s tými, ktorých milujeme. Inštinktívne som vedel, že Juergen Teller dokáže v kampani navodiť tento pocit a zachytiť otvorené zábery intimity spôsobom, ktorý zároveň vystihne charizmatickú povahu tejto vône. Vôňa a fotografie sa spoločne pohrávajú s napätím medzi individualitou a jednotou a zachytávajú moje presvedčenie, že keď sa vyjadrujeme autenticky, dokážeme inšpirovať ostatných, aby robili to isté,“ hovorí Stuart Vevers, tvorivý riaditeľ značky Coach.

Dizajn flakónu

Dizajn flakónu sa vyznačuje výrazným červeným odtieňom, ktorý symbolizuje farbu vášne aj farby tradičnej koženej výroby značky Coach. Jeho ozdobou je ikonický uzáver s otočným zámkom a klasické zlaté kovanie vrátane prívesku v tvare srdiečka. Vonkajšie balenie s ikonickým logom koňa a koča dotvára jemná štruktúra kože v sýtočervenom odtieni - odkaz na dedičstvo značky Coach v oblasti spracovania kože.

Novú dámsku vôňu Coach Love nájdete na www.fann.sk

    4557

    Súvisiace články