Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Kultúra / 15. február 2024

Novinky o tretej sérii White Lotus

Ak ste aj vy skalnými fanúšikmi seriálu White Lotus, čítajte ďalej. O tretej sezóne už poznáme niekoľko kľúčových detailov, vrátane hotelovej destinácie. Nová séria by mala vyjsť budúci rok a odohrávať sa bude v ďalších z Four Seasons resortov v Thajsku. Zaujímavé, že napriek sériám vrážd si hostia stále rezervujú ďalšie pobyty.

Novinky o tretej sérii White Lotus

Casting bude rozšírený o nové mená a jednu z hlavných postáv by mala stvárniť thajská hviezda K-pop kapely BLACKPIN, Lisa. Pôjde o speváčkin herecký debut, iné členky skupiny už však herectvo skúsili. Jennie mala rolu v seriáli The Idol a Jisoo si zahrala v kórejskej dráme Snowdrop. 

Oficiálny zoznam hercov tretej série bol zverejnený len tento týždeň a my už sa nevieme dočkať záberov z natáčania. Tretia séria bude nasledovať novú skupinu hostí a dej by sa mal opäť odvíjať okolo záhadnej smrti. Scenárista Mike White naznačil: “Prvá séria do istej miery zdôrazňovala peniaze, druhá séria zase peniaze. Myslím si, že tretia séria by mohla byť satirickým a vtipným pohľadom na smrť, východné náboženstvo a spiritualitu”.

Kedy môžeme očakávať premiéru?

Produkcia bola kvôli štrajku scenáristov a hercov v roku 2023 odložená a séria, ktorá mala byť dostupná koncom roku 2024 sa tak presúva na rok 2025.

    3134

    Súvisiace články