Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 3. august 2023

Nová kozmetická línia Prada Beauty

Štyri receptúry zo sveta luxusu pre váš dokonalý vzhľad. Zoznámte sa s novou kozmetickou líniou Prada Beauty.

Nová kozmetická línia Prada Beauty

Miuccia Prada zamierila po móde priamo do sveta krásy. Prada Beauty bude uvedená na trh koncom tohto mesiaca a bude ponúkať výber matných rúžob, očných tieňov, make-up aj starostlivosť o pleť v podobe omladzujúceho krému. Palety očných tieňov obsahujú štyri farebné odtiene vo výbere pigmentovaných textúr. Navyše nie je na škodu, že sú umiestnené v embosovaných paletách Prada, ktoré ulahodia každému estetickému oku.

Prada Monochrome

Ďalším triumfom sú rúže; na výber je 26 matných odtieňov s dôrazom na najmenší detail. Popri znovu naplniteľných robustných strieborných a zlatých obaloch má samotný rúž tvar známeho trojuholníka s logom značky. Umožňujú presnú a jednoduchú aplikáciu a ich textúra pripomína kožu značky Saffiano. Nie všetci si môžu dovoliť kúsky od módnej značky Prada, vychutnať kúsok koláča si však môžu prostredníctvom krásnych rúžov, ktoré sa vyznačujú charakteristickými znakmi širšej kolekcie.

Omladzujúci krém

Dynamická plnosť, žiarivý vzhľad odolná pevnosť. To sú benefity denného a nočného pleťového krému Prada s omladzujúcim efektom, ktorý prispôsobí vašu pleť pomocou technológie Adapto.gn Smart Technology™ na obnovu a spevnenie pleti. Pokožka je vylepšená na svoj potenciál ako tento transformačný gél na balzam.

Základ na optimalizáciu pleti

A aby sme nezabudli na nový základ pre optimalizáciu pleti v podobe make-upu. Ďalšia znovu naplniteľná novinka kolekcie Prada Beauty prichádza až v 33 odtieňoch a ponúka ľahký, žiarivý základ. Celá myšlienka beauty línie Prada je skôr o zveľaďovaní a oslavovaní, než o maskovaní a zakrývaní. Make-up Prada Reveal je ideálnym doplnkom k jednému z výrazných matných rúžov- TOP definícia nenápadnej, no zaujímavej estetiky Prada v krásnom vzhľade.

Viac na www.prada-beauty.com

    4534

    Súvisiace články