Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 16. marec 2023 / PR

Nová éra starostlivosti o vlasy

Popredná svetová značka v oblasti luxusnej a profesionálnej starostlivosti o vlasy Kérastase predstavuje novinku Symbiose. Revolučný synergistický prístup v boji proti lupinám prináša luxusný zážitok, dôkladnú starostlivosť a novú úroveň sebadôvery.

Nová éra starostlivosti o vlasy

Všetci vieme, že stav vašich vlasov sa odzrkadľuje na tom, ako sa cítite. Stres, únava, hormonálne zmeny a vonkajšie vplyvy môžu spôsobiť, že pokožka hlavy stratí rovnováhu a vytvára odumreté bunky, šupiny a lupiny. Ženy si však nemusia vybrať medzi liečbou lupín a prvotriednou starostlivosťou o vlasy. Teraz môžu mať oboje.

Dlhodobá účinnosť v spojení s luxusnou starostlivosťou

Kérastase zlučuje sily pokročilých vedeckých poznatkov a skutočne luxusnej starostlivosti o vlasy a vytvára rad Symbiose, ktorý je bezpečný pre vlasy a účinný voči lupinám. Toto synergistické riešenie okamžite odstraňuje viditeľné kožné bunky, reguluje rýchlosť bunkovej obnovy na dosiahnutie rovnováhy pokožky a poskytuje dostatočnú starostlivosť pre krásne a zdravé vlasy.

V spojení je sila

„V Kérastase sa riadime ženami, nie trhom. Inak tomu nebolo ani keď sme sa rozhodli predstaviť riešenie proti lupinám. Chceli sme pochopiť ženy, aké majú pocity a čo sa im páči na existujúcich produktoch, no najmä čo tu podľa nich chýba. Tieto dôverné poznatky sme skombinovali s našimi jedinečnými znalosťami umenia starostlivosti o vlasy, a to nám umožnilo ponúknuť niečo úplne nové: účinné riešenie proti lupinám skombinované s luxusnou starostlivosťou,“ približuje Rosa Carrico, prezidentka globálnej značky Kérastase.

Efektivita a starostlivosť

Vďaka účinným vedeckým poznatkom Symbiose odstraňuje lupiny na bunkovej úrovni. Reguluje rýchlosť bunkovej obnovy pokožky hlavy a zároveň vyživuje a zdokonaľuje vlasy. Čistá a zdravá pokožka hlavy je nielen základom krásnych vlasov, ale aj sebavedomia.

Benefity nového inovatívneho radu Symbiose od Kérastase:

  • Okamžité odstránenie lupín
  • Až 7 týždňov trvajúci účinok proti lupinám
  • O 97% vyššia hydratácia vlasov

Kľúčové zložky

Produkty Symbiose vychádzajú z princípu bio-afinity a spájajú v sebe tri zložky, ktoré sú kľúčové pri liečbe lupín priamo v mieste vzniku – na pokožke hlavy. Okamžitá exfoliačná sila odstraňuje viditeľné šupinky a eliminuje zbytočné mikroorganizmy, čím vytvára priestor, aby ekosystém pokožky hlavy kolonizovali prínosné baktérie a vytvorili tam rovnováhu a ochranu pred lupinami. Zároveň nezabúdame na skutočný výkon a starostlivosť o vlasy formou zmyslového zážitku, ktorý je obklopujúci a zmyselný, s vzrušujúco sviežou, modernou vôňou.

PIROKTON OLAMÍN

  • reguluje nerovnováhu mikrobiómov – dlhodobo pôsobí na odstránenie príčiny lupín

KYSELINA SALICYLOVÁ

  • pomáha rozkladať šupinky – pôsobí na dôsledky tvorby lupín

BIFIDUS

  • podporuje zdravý ekosystém pokožky hlavy.

Symbiose rutina

Každá žena, každý vlas a každá pokožka hlavy je iná. Nájdite si rutinu Symbiose, ktorá vám najviac vyhovuje. Či už máte mastnú alebo suchú pokožku hlavy, máme pre vás to najlepšie riešenie. Predstavujeme vám luxusný rad šiestich prípravkov starostlivosti, ktorý reaguje na potreby a problémy ľudí bojujúcich s lupinami, vrátane revolučného denno-nočného dua na okamžité odstránenie lupín a postupnú reguláciu obnovy buniek.

Pre suchú citlivú pokožku náchylnú na lupiny

Micro-Peeling Cellulaire
Micro-Peeling Cellulaire
Bain Crème Anti-Pelliculaire
Bain Crème Anti-Pelliculaire
Fondant Apaisant Essentiel
Fondant Apaisant Essentiel

Pre mastnú citlivú pokožku náchylnú na lupiny

Bain Pureté Anti-Pelliculaire
Bain Pureté Anti-Pelliculaire
Masque Revitalisant Essentiel
Masque Revitalisant Essentiel
Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif
Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif

Prvé nočné sérum proti lupinám

„Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pellicullaire Intensif, inšpirované šetrnými nočnými prípravkami na pokožku, je zázračný prípravok proti lupinám, vytvorený s využitím najnovších vedeckých objavov Kérastase. Vďaka zložke pirokton olamín toto sérum počas vášho spánku pôsobí proti kvasinkám malassezia restricta. Keď sa tieto problémové baktérie dostanú pod kontrolu, pokožka hlavy sa prestane cítiť ohrozená a výmena buniek sa spomalí na optimálne tempo. O takomto riešení proti lupinám ste doteraz len snívali. Tento prevratný výrobok, ktorý je účinný a šetrný zároveň, ošetruje a upokojuje pokožku a jeho svieža vôňa poteší vaše zmysly,“ hovorí projektová marketingová manažérka Isidora Zivkovic.

TOP FASHION TIP:

Ľahké účinné sérum od Kérastase prináša prevratné ošetrenie na reguláciu rýchlosti obnovy buniek počas noci, s osemhodinovým pôsobením, ktoré zabraňuje tvorbe lupín. Vďaka nočnej aplikácii sa rýchlo stane súčasťou vašej rutinnej starostlivosti o pokožku.

Intenzívne regeneračné nočné sérum
Intenzívne regeneračné nočné sérum

Dominantná citrusová vôňa

Svieža vôňa inšpiruje odvážne kroky. Jedinečná vôňa radu Symbiose, ktorej autormi sú francúzski voňavkári Nicolas Beaulieu a Frédérique Terranova, predstavuje iskrivú a šťavnatú líniu, ktorej dominuje svieža vôňa mandarínky a červeného pomaranča. Kvet jazmínu a jemné tóny esenciálneho oleja z pikantnej papričky zintenzívňujú luxusný dojem a dodávajú vôni rafinovaný nádych.

V kampani Kérastase zažiarili aj lokálne ambasádorky značky
V kampani Kérastase zažiarili aj lokálne ambasádorky značky

Mohlo by vás zaujímať: Wellness pre vlasy s Fusio-Dose

Viac informácii o novom rade Symbiose nájdete na kerastase-symbiose

#Kerastase #YouDareWeCar
    3045

    Súvisiace články