Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 17. máj 2023 / PR

Metal Detox pre vlasy

Neutralizujte kovy vo vnútri vlasového vlákna a zaistite si zdravé vlasy bez lámania. Metal Detox z radu Serie Expert od L’Oréal Professionnel pridáva ku svojej trojkrokovej rutine horúcu novinku.

Metal Detox pre vlasy

Farbením, zosvetľovaním či nesprávnou starostlivosťou sú naše vlasy náchylnejšie na poškodenie a lámavosť. Možno vás prekvapí, že príčinou zvýšenej lámavosti vlasov sú veľmi často kovy vo vnútri vlasového vlákna. Množstvo kovov vo vlasových vláknach záleží od kvality vody aj na mieste kde žijeme. Ako teda naše vlasy spoľahlivo ochrániť?

Metal Detox z radu Serie Expert dokáže kovy usadené vo vnútri vlasov neutralizovať a vám tak zaistiť zdravé vlasy bez lámania. 
Metal Detox z radu Serie Expert dokáže kovy usadené vo vnútri vlasov neutralizovať a vám tak zaistiť zdravé vlasy bez lámania. 

Metal Detox

V laboratóriách L'Oréal Professionnel zistili, že molekula Glicoamine dokáže cielene zamerať na kov a eliminovať ho. Je dostatočne malá na to, aby prenikla do vnútra vlasového vlákna a neutralizovala kovy. Ide o skutočný prelom pre profesionálne služby farbenia, balayage a zosvetľovania s garantovaným výsledkom.

Rutina Metal Detox obsahuje:

 • hĺbkovo čistiaci šampón pre farbené a poškodené vlasy
 • hĺbkovo vyživujúcu masku
 • vysokoochranný krém
 • vyživujúci olej proti lámavosti vlasov
Metal Detox od L'Oréal Professionnel predáva Notino.sk
Metal Detox od L'Oréal Professionnel predáva Notino.sk

Hĺbkovo čistiaci šampón s krémovou konzistenciou šetrne čistí vlasy od nánosov kovov, čím podporuje ich zdravý vzhľad a žiarivosť farby. Po použití šampónu použite masku pre posilnené, vyživené, lesklé a na dotyk hebké vlasy. Sila Metal Detox v oleji predstavuje dokonalé riešenie na zastavenie lámania všetkých typov vlasov. Vlasy budú po nanesení vyživujúceho oleja vyživené, posilnené a lesklejšie. Môžete ho používať na mokré a aj na suché vlasy.

Hĺbkovo vyživujúca maska Metal Detox pre farbené a poškodené vlasy
Hĺbkovo vyživujúca maska Metal Detox pre farbené a poškodené vlasy

TOP novinka:

Najnovšia inovácia od Metal Detox spája silu vo vysoko ochrannom kréme. L’Oréal Professionnel predstavuje svoj nový bezoplachový krém pre všetky typy vlasov, ktorý poskytuje kompletnú ochranu pred kovmi, UV žiarením a teplom. Táto novinka dopĺňa unikátny rad Metal Detox podporovaný a vyvinutý v spolupráci s odborníkmi. Obsahuje 1 % Glicoamine, molekulu, ktorá odstraňuje prebytočné kovy ako napr. meď, ktorá je zodpovedná za fotodegradáciu. Ľahké krémové zloženie ponúka zmyslovú textúru hebkú na dotyk.

Benefity:

 • Ochrana pred UV lúčmi a termoochrana až do 230 °C ¹
 • Odstraňuje až 48 % medi ²
 • Rýchlo sa vstrebávajúca ľahká textúra
 • Intenzívny hydratačný efekt
 • Dlhotrvajúca ochrana pred krepovatením
 • Vhodný pre všetky typy vlasov
¹ Inštrumentálny test.
² Obsah medi po 10 aplikáciách.
Vysoko ochranný krém Metal Detox pre lámavé a namáhané vlasy
Vysoko ochranný krém Metal Detox pre lámavé a namáhané vlasy

„Má úchvatné benefity: sú viditeľné a zreteľné a dodávajú vlasom veľmi kozmetický výsledok: hebkosť, lesk, uhladenosť, scelené končeky. “ prezrádza Washington Nunnes, odborník na farbenie, balayage a odfarbovanie so sídlom v Brazílii.

Od profesionálov pre profesionálov

Spoločnosť L’Oréal Professionnel v spolupráci s Ioanninskou univerzitou zistila, že farebný výsledok a lámanie vlasov najčastejšie ovplyvňujú kovy vo vnútri vlasového vlákna a nie na povrchu. Počas farbenia kovy vo vnútri vlasu interagujú s oxidantmi vo farbe a spôsobujú lámanie alebo zmenu farby. Vďaka inovácii Metal Detox, je celý protokol, vrátane šampónu, masky, koncentrovaného oleja a vysoko ochranného krému, prelomovou inováciou, ktorá znižuje lámavosť vlasov o 97 %.

Vyživujúci olej na vlasy Metal Detox proti lámavosti vlasov
Vyživujúci olej na vlasy Metal Detox proti lámavosti vlasov

Vyskúšajte profesionálnu vlasovú starostlivosť Metal Detox v salóne vo vašom okolí ,kde si môžete produkty rovno aj zakúpiť. Produkty Metal Detox pre domácu rutinu nájdete na Notino.

  4814

  Súvisiace články